Registrácia stánkového miesta - Jánošíkove dni 2017

stanky-jdPrenájom stánkových plôch počas Jánošíkových dní je v réžii obce Terchová. Pre registráciu je potrebné vyplniť formulár. Formulár je možné vyplniť a zaslať online alebo si formulár stiahnite a vytlačte, vyplňte a zašlite poštou na Obecný úrad Terchová. Pomôžete nám tak získať údaje potrebné pre výberový proces ako aj lokalitu Vášho stánku. Pred vyplnením si prosím prečítajte všeobecné podmienky.

Termín konania Jánošíkových dní je 3. - 6. augusta 2017.

Vyplnením a zaslaním formulára budete zaregistrovaný na stánkový predaj. Po spracovaní Vás budeme kontaktovať na uvedený e-mail o výške poplatku a čísla účtu obce. Zaplatením poplatku Vám bude stánkové miesto zarezervované.

Termín konania  stánkového predaja je od 04.08 do 06.08.2017. Registrovať sa na menej ako 3 dni nie je možné. Areál pre umiestnenie stánkov je rozdelený do štyroch zón. V areáli nie je možné parkovať! Autom je možno prísť do areálu len do 10:00 každý deň za účelom naskladania tovaru. Parkovanie áut je možné v okolitých uliciach v rámci obce.

Registrácia stánku s občerstvením podliehajúce ambulantnému predaju je možná tovarom: medoviny, kukurice, cukrovinky, pukance, zelenina ovocie, koreniny, zmrzlina, trdelníky, cukrová vata, syrové výrobkov, gofry, palacinky, vafle, langoše, zemiakové špirály, koláče, pagáče, vína (nie rozlievané), ľadová drť, káva.

 

Cenník:

jd2017cena

Zóny:

zony1

zony2

Vyplniť online Registračný formulár alebo si registračný formulár stiahnite a pošlite poštou.*

*Pred vyplnením si prečítajte všeobecné podmienky.

Kontakt:

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Kontaktná osoba: Ing. Ján Krištofík
+421 949 139 203

Komentáre (0)

K tomuto článku zatiaľ nie sú publikované žiadne komentáre

Komentujte

  1. Pridávate komentár ako hosť. Registrovať alebo prihlásiť sa do Vášho účtu.
0 Použitých znakov
Prílohy (0 / 3)
Share Your Location

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články