unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Fotografie a video z MS vo varení a jedení bryndzových halušiek 2013

halusky-2013-fotoDňa 25.mája 2013 sa v Terchovej stretli všetci milovníci tradičnej slovenskej pochúťky, bryndzových halušiek. Počas upršaného dňa sa na Majstrovstvách sveta vo varení a bryndzových halušiek, zišli súťažiaci a diváci, ktorí si zmerali sily v jedení 1kg bryndzových halušiek, pitia 1litra žinčice, či jedenia 1metra syrovej nite. Celú atmosféru podujatia si môžete vychutnať vďaka fotografiám Milana Kostca.

 

Fotografie

Video TASR:

Video František Mucha

Komentáre ku článku:   

 
+2 # Stanislav Otruba Zá 28.05.2013 08:02
Len tak daliej,Jožko Mičo.Raz z teba bude možno dobrý hrobár.Zdá,že to máš dobre nabehnuté.Stret nutie zbojníkov len potvrdí tvoje manažérska schopnosti.Vieš podnikaanie to nie je len o známostiach,aj keď aj tie treba.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+1 # Pravidelny Divak 30.05.2013 10:38
Mozem iba plne suhlasit. Tento rocnik sa absolutne nedal porovnat s predchadzajucim i... Samozrejme, nieco urobi aj pocasie, ale nechapem preco by uroven podujati mala klesat. To nic dobre neprinesie. Asi nie je vzdy dobre, ze sa menia organizatori.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+3 # milan_kosec 28.05.2013 20:03
Pán Otruba, nechajte na pokoji ľudí, ktorí
v Terchovej pripravujú rozne pekne akcie.Ziadna obec ani mesto na Slovensku
sa tak nesnaží, ako tunajší nadšenci. A ľudia podobní ako Vy im ešte podkopávate nohy.Prečo? Držte im palce, nech im všetko vyjde a nebuďte nežičlivý.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Stanislav Otruba Zá 28.05.2013 22:47
Nikomu nič nepodkopávam,an i zle nežičím len občas upozorňujem,že v tejto krajine sú niektoré veci prevrátené na hlavu a preto nám ubúda turistov.A to sú fakty aj zo štatistík.Osobn e proti pánovi Mičovi nič nemám,len máme iný pohľad na niektoré veci.A za toho hrobára sa mu verejne ospravedlnujem. Myslím to úprimne
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Stanislav Otruba Zá 02.06.2013 00:33
www.youtube.com/.../.
To ešte keď bývali halušky v Tureckej za kresťanské ceny
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.