unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Otvorenie letnej turistickej sezóny v Terchovej

otvorenie-turistickej-sezony-13Oblastná organizácia cestovného ruchu Malá Fatra otvára 1. júna 2013 (sobota) letnú turistickú sezónu v Terchovej a vo Vrátnej. Počas celého dňa na bude na rôznych miestach (Camping Nižné Kamence, Hotel Diery, Vrátna Starý Dvor, Festa Club /športový areál) konať množstvo podujatí.

Čakajú na vás ukážky výroby syrových korbáčikov, slávnostné otvorenie náučného chodníka Jánošikove diery, športovci sa určite potešia bezplatným športoviskám.

Otvorenie sezóny je spojené aj s oslavou Medzinárodného dňa detí. Ak aj vaše deti milujú jazdenie na koňoch, maľovanie na tvár,  skákací hrad alebo odhaľovanie tajomstiev, hľadanie pokladu či divadlo, vezmite ich do Terchovej.

Kompletný program nájdete na plagáte.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.