unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Otvorenie letnej turistickej sezóny a Deň detí 2013

otvorenie-sezolySíce otvoreniu letnej turisticke sezóny v Terchovej a Vrátnej, ako aj Dňu detí počasie neprialo, organizátori sa na celodenné akcie pripravili veľmi dobre. Presvedčili sa o tom všetci návštevníci, ktorí prišli na mnohé podujatia nielen do Terchovej, ale i blízkeho okolia. V campingu Nižné Kamence sa deti mohli povoziť na koníkoch, vyskúšať zariadenia Horskej služby, či si dať namaľovať na tvár pestrofarebné motívy. Pri hoteli Diery bolo slávnostné otvorenie nového náučného chodníka Jánošíkove diery a prezentácia Národného parku Malá Fatra.

K bohatému občerstveniu pracovníkov hotela Diery a príjemnej atmosfére, prispela aj Ťažká muzika. Toto známe terchovské hudobné teleso mohli návštevníci otvorenia letenej turistickej sezóny počuť a obdivovať po celý deň. Tak tomu bolo aj vo Vrátnej, na Starom dvore. Okrem ich vystúpenia sa divákom predstavil detský folklórny súbor Husárik. Svoj fortieľ dokázala gazdinká zo Zázrivej, ktorá pred návštevníkmi plietla syrové korbáče a pripravovala aj iné chutné syrové pochúťky. V športovom klube Festa Club boli dnes bezplatne tenisové kurty, volejbalové ihrisko a minifutbalové ihrisko. Deti súťažili na bicykloch, ale aj v golfe. Na záver síce upršaného, ale bohatého dňa na množstvo atrakcií, pri Feste Clube bolo váľanie mája a ľudová veselica. Ťažká muzika sa aj tu zhostila terchovských piesní. Všetko zachytil fotograf Milan Kosec.

Fotografie

Komentáre ku článku:   

 
+1 # Cyrma 03.06.2013 11:17
Dobrý deń
Touto cestou sa chcem poďakovať všetkým ktori pomahali pri organizácii MDD v kempinku Belá- Nižné Kamence
I naprik nepriaznivemu počasiu prišlo dosť veľa deti,no kôli počasiu sa nedol postaviť skakaci hrad.
Osobne sa chcem poďakovať:
Miroslav Drengubiak jazda na poniku,Michal Meško,Vašo Šuštiak jazda na štvorkolkach,čl enovia horskej služby Mala Fatra zlaňovanie.Meno vai to robili vo svojom volnom čase a bez naroku na odmenu za čo im patri velke ĎAKUJEM
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.