unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Jasličková pobožnosť aj v Žiline

cas-radosti-veselosti-14Pozývame vás na predvianočný koncert ČAS RADOSTI, VESELOSTI, ktorý sa uskutoční 18. decembra 2014 o 16.30 h v Katedrále Najsvätejšej Trojice v Žiline. Tešiť sa môžete na terchovskú Jasličkovú pobožnosť - originálny terchovský ľudový muzikál oslavujúci narodenie Ježiša Krista podľa predstáv jednoduchých obyvateľov Terchovej.

Námet, scenár a réžia: Rudolf Patrnčiak
Účinkujú: Spojené muziky terchovské, spevácke skupiny, heligonkári, sólisti speváci a inštrumentalisti, vinšovníci a rôzne zoskupenia z Terchovej a blízkeho okolia.

Koncert sa uskutoční pod záštitou Ing. Juraja Blanára, predsedu Žilinského samosprávneho kraja, J. E. Mons. Tomáša Galisa, žilinského diecézneho biskupa, Ing. Igora Chomu, primátora mesta Žilina

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.