unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Jasličková pobožnosť v Solčanoch a Bošanoch

jaslickova-poboznost-solcanyTerchovská Jasličková pobožnosť sa na tohtoročnom "turné" už predstavila v Bratislave a v Žiline. Okrem týchto miest sa terchovskí speváci predstavia ešte 25. decembra 2014 o 14:00 hod v Kostole Všetkých svätých v Solčanoch a v ten istý deň v Kostole sv. Martina v Bošanoch o 16:30 hod.

Terchovská Jasličková pobožnosť je originálna vianočná slávnosť 80 členného súboru z Terchovej zostaveného z kolektívov detského folklórneho súboru Terchovček, folklórneho súboru Terchovec a ženskej speváckej skupiny Podolie.

Komentáre ku článku:   

 
+10 # Maja Grmanová 20.12.2014 16:51
keď nemôžem prísť ja za Vami prídete Vy za mnou :D teším sa na Vás :D
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-4 # M. Hajšelová 22.12.2014 15:01
Originálna Jasličková pobožnosť v réžii Rudolfa Patrnčiaka je len jedna a tá bude ako po iné roky už po 40. raz 25.12.2014 o 15,00 hod. v kostole Svätého Cyrila a Metóda v Terchovej. Tá sa predstavila aj v Bratislave - Petržalke a v Žiline. V Solčanoch a Bošanoch sa predstaví kópia Jasličkovej pobožnosti, ktorú uvedie pán Miloš Bobáň so svojimi zverencami.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+16 # M.VALLO 23.12.2014 23:21
Súdiť by ste mali až keď ju uvidíte,lebo Jasličková p.Bobáňa je úplne iná ako Jasličková p.Patrnčiaka.Ta kže aj Jasličková pobožnosť p.Bobáňa je originál.Dokonc a účinkujúci sa skladajú 99% detí už od predškolského veku ..Myslím že usmerniť toľko detí je oveľa namáhavejšie ako dospelých.Za všetkým čo sa týka folklóru a deti stojí meno MILOŠ BOBÁŇ. A preto majú všade taký veľký úspech ..Smutne je len to že doma tieto deti nedostanú priestor.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+6 # Peter Michlik 25.12.2014 18:33
Prave sme sa vratili z Jaslickovej poboznosti v Bosanoch.Dakuje me Vam.Bolo to skvele.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.