unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Vďaka, velikáni - hudobno-poetické pásmo - fotografie

vdaka-velikani-143. apríla 2014 pripravili žiaci ZŠ s MŠ A. F. Kollára Terchová hudobno – poetické pásmo pod názvom VĎAKA, VELIKÁNI, ktorým chceli vzdať úctu a hold skutočným osobnostiam Slovenska v oblasti hudby a literatúry. Koncert bol krátkym zastavením v rýchlom plynutí času, zamyslením sa nad skutočnými hodnotami, ktoré sa nám akosi strácajú pomedzi prsty. A možno aj posilnením dobra a lásky v nás všetkých...

 

Odzneli hudobné diela slovenských skladateľov ako napr. Eugen Suchoň, M. Sch. Trnavský, Tibor Frešo, Pavol Krška, Ilona Jurníčková, Dežo Ursíny, Ján Baláž, Vladimír Moravčík st. ... a poézia slovenských spisovateľov Milana Rúfusa, Janka Kráľa, Kristy Bendovej a Valentína Šefčíka.

Fotogaléria

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.