unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Cyklozraz 2014

cyklozraz-14Cyklozraz Malá Fatra 2014 je podporným podujatím pre propagáciu cykloturistikyv regióne Malá Fatra. Ak aj vy patríte k priaznivcom cykloturistiky a cyklistiky, 13. – 15. júna 2014 príďte do Autokempingu Belá Nižné Kamence.

Pripravené sú pre vás dve varianty trasy (krátka a dlhá).
Deti čaká v sobotu 14. júna 2014 zábavný sprievodný program. V nedeľu 15. júna 2014 sa budete môcť previezť z Petrom Saganom v rámci Detskej tour Petra Sagana.

Príďte na Cyklozraz aj vy a zažite príjemný a pohodový výlet na dvoch kolesách za krásami Malej Fatry po novo značených cyklotrasách.

Všetky informácie o podujatí

Komentáre ku článku:   

 
+1 # Cyril 16.05.2014 14:44
Iba upresním aby nedošlo k zavádzaniu.
Peter Sagan sa nezúčastni,je to pretek pod jeho záštitou.Ale i napriek tomu že tu Peter nebude vás pozývam na toto podujatie.
Cyril
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.