unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Darovanie krvi na OÚ v Terchovej

ASC 8722Dňa 16. mája 2014 sa v priestoroch Obecného úradu v Terchovej uskutočnil mobilný odber krvi jednotkou Národnej transfúznej služby. Krv prišlo darovať vyše 30 darcov, ktorým chceme poďakovať.

Poďakovanie od NTS:

Pozdravujeme všetkých, ktorí prišli dňa 16.5.2014 na mobilný odbere krvi na Obecný úrad v Terchovej. Tak ako na obrázku, aj Vy ste niekomu zalepili „ranku“ na tele. Tá Vaša náplasť je Vaša krv. 

srdce-nts

Osobitné poďakovanie patrí kolektívu obecného úradu na čele so starostom Ing. Milanom Laurenčíkom za ochotu a poskytnutie priestorov obecného úradu a Mgr. Mariánovi Zajacovi za spoluprácu pri organizovaní mobilného výjazdu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Kolektív NTS SR Žilina

Fotografie

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.