unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Ôsmy svetadiel v Terchovej!

m15tp osmy-svetadielČesko-Slovenský muzikál prináša divákom príbeh lásky, pri ktorom sa autori voľne inšpirovali dielom Alexandra Dumasa ml.- Dáma s kaméliami. Príďte si s nami zaspomínať na najznámejšie hity legendárnej slovenskej kapely Elán! Ôsmy svetadiel si diváci budú môcť vychutnať aj na amfiteátri v Terchovej a to 5. júna 2015 o 21:00hod. Vstupenky v cene 12€ sú dostupné v sieti ticketportal.

Česko-Slovenský muzikál Ôsmy svetadiel sa odohráva v súčasnosti. Mladé dievča sa zriekne doterajšieho rodičmi podporovaného vzťahu s mužom z lepších kruhov. Prežíva s novým milencom čistú a úprimnú lásku bez ohľadu na spoločenské predsudky, zdravie či dôsledky. Ich ľúbostná idyla síce dosiahne naplnenie, no ich šťastie môže byť pominuteľné.

Hudba legendárnej kapely Elán umocňuje pútavé texty Borisa Filana a Petra Pavlaca pod režisérskou taktovkou Jána Ďurovčíka. V Prahe aj Bratislave sa predstavia známe i neznáme hviezdy česko-slovenského muzikálového neba.

Príbeh je voľne inšpirovaný románom francúzskeho dramatika Alexandra Dumasa ml.. Krása vznešeného nešťastia, o akom nám rozpráva spisovateľ z 19. storočia, povyšuje príbeh o dáme s kaméliami na nadčasový príbeh lásky.

Dĺžka predstavenia: 180 min s prestávkou

Vstupenky

Komentáre ku článku:   

 
+4 # Katka 08.06.2015 20:31
Pozdravujem!
Konečne organizátori predviedli, ako sa má zmanažovať takéto predstavenie (snáď sa poučili po zbabranom Na skle maľovanom v roku 2014). Všetko vyšlo, areál amfiteátra sa otváral v dostatočnom predstihu, scéna bola postavená na pódiu a tak malo celé publikum krásny hudobno-divadel ný zážitok.

Ďakujem a teším sa na ďalšie predstavenie!

Katarína
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.