unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Otvorenie rozhľadne Terchovské srdce - fotografie a videá

 AWG828728. októbra 2015 sa uskutočnilo slávnostné otvorenie rozhľadne Terchovské srdce, ktorá bola vybudovaná spolu s náučným chodníkom v rámci cezhraničnej spolupráce s obcou Třanovice (ČR) v projekte s názvom Spoločne k poznaniu a ochrane prírody. Otvorenia sa zúčastnili zástupcovia obce, na čele so starostom Milanom Laurenčíkom, predsedom Žilinského samosprávneho kraja, Juraja Blanára, či zástupcom investora Pavla Krištofíka. Samozrejme nemohol chýbať ani Alojz Mucha, ktorý je autorom projektu rozľadne. Otvorenia sa zúčastnili aj ďalší vzácny hostia z okolitých obcí ako aj občania našej obce. Informácie o vyhliadke a náučnom chodníku sa dozviete z projektu ako aj z webovej aplikácie prepojenej s informačnými tabuľami náučného chodníka. Súčasťou otvorenia bol aj kultúrny program.

Fotografie

 

 

Videá:


Video z vernisáže Mucha, Muchy, Muchovci:

Komentáre ku článku:   

 
+8 # Peprník 01.11.2015 09:48
Perfektní otevření rozhledny, moc se nám líbilo. Turisté z Vendryně 8)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # peter 15.11.2015 22:33
Veľmi by ma zaujímalo, kto písal texty pre náučný chodník. Podľa môjho názoru je použitý slovenský jazyk jedinečne kultivovaný a pritom erudovaný, autor by si zaslúžil uvedenie svojho mena na každom paneli. Rovnako by som rád pochválil aj dramaturga, možno je to ale tá istá osoba. Skvelé, blahoželám.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.