unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Vyčistime si Terchovú 2016

brigada-16Starosta obce Terchová pozýva dobrovoľníkov z radov občanov, mládeže, spoločenských organizácií (holubiari, poľovníci, rybári, jaskyniari, požiarnici, združenie turizmu, futbalisti, lyžiari, divadelníci, folkloristi) na brigádu s názvom „Vyčistime si Terchovú“, ktorú organizuje obec Terchová.

Brigáda sa uskutoční v sobotu, 30.4.2016 od 8:00 do 12:00. Po ukončení bude malé občerstvenie v Kultúrnom dome A. Hlinku.

Zraz účastníkov je o 8:00 pred obecným úradom, pred školou u Gregušov a pred Hotelom Diery na Bielom Potoku, kde si účastníci vyzdvihnú igelitové vrecia a dostanú pokyny. Od 8:00 do 8:30 budú pracovníci Obecného úradu rozdávať vrecia popri hlavnej ceste do Struhárne a Bieleho Potoka.

Prosíme vedúcich spoločenských organizácií, aby do 27.4.2016 nahlásili na obecný úrad približný počet svojich členov, ktorí sa brigády plánujú zúčastniť.

Komentáre ku článku:   

 
+7 # Zuzana Sekerkova 09.04.2016 17:10
Veľmi sa teším na túto akciu
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.