unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Veľkonočný stolno-tenisový turnaj 2016 - zhrnutie

IMG 20160404 15442415. ročníkom Veľkonočného turnaja Terchová dňa 3.4.2016 ukončil STK Jánošík Terchová stolnotenisovú sezónu 2014/2015. V 7. lige skončilo družstvo „A“ na 7 mieste. V individuálnom hodnotení 7.ligy sa najvyššie z A družstva umiestnila na 5 mieste Dagmar Gallová. Družstvo STK Jánošík „B“ v 8.lige skončilo na 12 mieste a budúci rok budú hrať v 9.lige.

Dňa 4.4.2016 stolnotenisový oddiel zorganizoval 5. ročník stolnotenisového turnaja mládeže v telocvični ZŠ Gregušovia. V súťaži dievčat vyhrala Martina Martinčeková pred Terezkou Zajacovou a Ninou Molnárovou.

V súťaži chlapcov vyhral Jozef Davidik pred Dávidom Michálkom a Ľubomírom Kvočkom. Dňa 4.4.2016 sa konal už 15. ročník Veľkonočného stolnotenisového turnaja, kde v súťaži jednotlivcov zvíťazila Dagmar Gallovou.pred hosťom z Púchova Michalom Crkoňom a Miroslavom Pakošom. Vo štvorhrách bolo poradie: 1. Dagmar Gallová a Vladimír Vallo 2. Michal Crkoň a Tomáš Káčer a na 3.mieste Miroslav Pakoš a Ján Lutišan. Na záver vedenie oddielu vyhodnotilo Dagmar Gallovú ako najúspešnejšieho hráča STK Jánošík Terchová v stolnotenisovej sezóne 2015/2016.

Fotografie

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.