unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Mikuláš v Terchovej!

Od mikuláša do troch kráľov plagátOznamujeme všetkým mamičkám a ich deťom, že dňa 6. decembra t.j. v utorok navštívi našu obec Mikuláš so svojím sprievodom. Do centra obce príde na koči o 13,30 hod. a bude prechádzať po jej uliciach až do 16,00 hod. Nakoniec o 16.00 hod. Mikuláš rozsvieti stromček pred kostolom. Zároveň Vás pozývame aj na vernisáž výstavy pod názvom Od Mikuláša do Troch kráľov, ktorá sa bude konať 6. decembra t.j. v utorok o 18.00 hod. v Terchovskej galérií umenia.

V programe sa Vám predstavia:

  • žiaci a lektori umeleckej školy Akadémia muzika
  • klaviristky z Terchovej: Nataša Berešíková a Barbora Frátriková
  • deti a Jaro Gažo: uvedenie CD a DVD

Táto výstava potrvá od 6. decembra 2016 do 27. januára 2017.

Všetci ste srdečne pozvaní.

Komentáre ku článku:   

 
+3 # Anna 06.12.2016 12:29
Pekne podujatie. Myslim, ze by bolo pekne v Terchovej organizovať aj nejake vianočné trhy. Funguje to aj v iných a omnoho menších dedinách. Tak prečo nie aj v tak veľkej obci ako Terchová !
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Anna 06.12.2016 15:30
Neviem prečo ste vymazali zvyšok môjho komentáru. Ale mala som aj otázku, že prečo sa v Terchovej nekonajú vianočné trhy? V iných malých dedinách to funguje a je to veľmi pekné.Terchová je veľká obec, navštevuje ju aj mnoho turistov a nič také tu nefunguje. Myslím, že by to ľudia prívítali.
Ďakujem
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Lukáš Jaroščiak 06.12.2016 17:37
Dobrý deň, situáciu som preveril, druhá časť Vášho komentáru bola automaticky premazaná systémom nakoľko obsahovala nedefinované znaky a bola vyhodnotená ako SPAM.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.