unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Vianočná besiedka v Struhárni

besiedka-struharen-16Žiaci elokovaného pracoviska Gregušovia zo základnej školy Adama Františka Kollára v Terchovej, vás srdečne pozývajú na Vianočnú besiedku, ktorá sa uskutoční 15. decembra 2016 o 16:00 hodine v budove ZŠ v Struhárni u Gregušov.

Komentáre ku článku:   

 
-16 # Palo 15.12.2016 20:39
Tak Struharňanci ovladli celú Terchovú. Starosta je zo Strharne, aj zastupca je Struharne, aj prednosta je zo Struharne a aj riaditelka základnej školy je zo Struharne. Vám sa to vrecárom páči? Mne teda určite nie!!!
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
-3 # Jožo 03.01.2017 21:49
No vidno, že starosta nebýva v dedine. Chodníky zapadnuté a neupratané, neda sa prejisť. Ešte pánko nanominuje vršanov do farskej rady a už bude vymalované. ovládnu všetko
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.