unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Vianočné sviatky 2016 v Terchovej

terchovske vianoce 2016 noveTerchová, už tradične, počas vianočných sviatkov ponúka pre svojich občanov a návštevníkov bohaté kultúrne vyžitie.

  • Terchovské vianoce 2016 odštarovali 16. decembra, kedy sa predstavil divákom Komorný orchcester mesta Bratislavy - Cappella Istropolitana v Terchovskej galérii umenia.
  • 18. decembra 2016 sa uskutočnila premiéra divadelného predstavenia Mrázik v podobe Terchovského národného divadla (TND). Túto inscenáciu prinesie TND v repríze a to 30. decembra 2016 v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej. Mrázik pre veľký úspech nahradí pôodne zamýšľanú hru KUBO.
  • 25. decembra 2016 sa o 15:00 hod. v Kostole sv. Cyrila Metoda v Terchovej uskutoční Jasličková pobožnosť.
  • FS CHOTÁR spoločne s DFS CHOTÁRIK si pri príležitosti 15. výročia od ich založenia pripravili folklórne vystúpenie, ktoré sa uskutoční 28: decembra 2016 v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej. Vstupné: dobrovoľné
  • Na Silvestra si pre vás obec pripravila Novoročný ohňostroj s programom, ktorý začína o 23:45 hod pred budovou OcÚ v Terchovej.

Tešíme sa na vás!

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.