unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Ako sa Lomidrevo stal kráľom

plagát Ako sa Lomidrevo stal kráľom web výsledokTerchovské národné divadlo, Obec Terchová a Miestne kultúrne stredisko Terchová Vás pozývajú na premiéru a reprízu divadelnej hry s názvom "Ako sa Lomidrevo stal kráľom". Premiéra sa uskutoční 3. júna 2017 o 19:00 hod v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej. Repríza je naplánovaná o deň neskôr, t.j. 4. júna o 15:00 hod opäť v kultúrnom dome.

ÚČINKUJÚ:

SÁRA ŠVECOVÁ, SIMONA FRÁTRIKOVÁ, SAMUEL LAURENČÍK, MAGDALÉNA ČERNEKOVÁ, MÁRIA BOHÁ ČOVÁ, VLADO ŠVEC, BIBIÁNA ŠVECOVÁ, VLADIMÍR, MARUNA, JAROSLAV ONDRUŠ, MONIKA, LACÚCHOVÁ, PETER L AURENČÍK, ZUZANA PODHORSKÁ, SIMONA STAŇOVÁ

RÉŽIA:

VLADO ŠVEC

SCÉNA:

VLADO ŠVEC, DÁVID ŠVEC

TECHNIKA:

DÁVID ŠVEC


VSTUP:

3 € (PREDPREDAJ)
4 € (NA MIESTE)

Predpredaj vstupeniek od 22. 5. 2017 v Reštaurácii KD Terchová a v pre dajni Tipos. V prípade rezervácií: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Veľké poďakovanie patrí autorovi Ľubomírovi Feldekovi, Mestskému divadlu v Žiline a jeho ri aditeľovi Antonovi Šulíkovi za poskytnutie nahrávok hudby, autorovi hudby Petrovi Vaňoučkovi a Varínskej tlačiarni

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.