unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Divadelná hra 5 chalanov - obnovená premiéra

5 chalanov webTerchovské národné divadlo pri Miestnom kultúrnom stredisku Terchová, vás pozýva na reprízu divadelnej hry Simony Semenič s názvom 5 CHALANOV. Obnovená premiéra sa uskutoční 11. mája 2019 o 19:00 hod. v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej. Cena vstupného sú 3€ v predpredaji, 5€ na mieste. Predpredaj vstupeniek prebieha v reštaurácii Kultúrny dom. V prípade veľkého záujmu o podujatie, ďalšia repríza sa uskutoční 12. mája 2019 o 16:00 hod.

Réžia: Vlado Švec

Provokatívna, miestami kontroverzná hra odhaľuje každodennú krutosť za dverami našich domácností cez hru chlapcov, ktorí napodobňujú chovanie svojich rodičov, televíziu a okolitý svet.

Predstavenie nie je vhodné pre mládež do 12 rokov.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.