unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský polmaratón už tento víkend!

polmaraton-15-nohyTerchovský polmaratón je medzinárodný! Toto môžeme konštatovať dva dni pred jeho začiatkom, ktorý je naplánovaný na 10. 10. 2015 o 10:10 hod z pred budovy obecného úradu v Terchovej. Na dvoch tratiach o dĺžke 21,1 resp. 10 km sa predstavia okrem mnohých Terchovcov a zástupcov Slovenska, aj súťažiaci z Českej republiky, Poľska a Maďarska. Očakávaná účasť je viac ako 200 bežcov. Ceny sú pripravené pre víťazov kategórii mužov, žien a Terchovcov na oboch dĺžkach tratí, ktorí si odnesú putovnú putovnú cenu starostu obce. Ak sa podarí túto cenu niekomu vyhrať trikrát, stanú sa jej trvalým vlastníkom. Každý bežec, ktorý príde do cieľa, získava dobehovú medailu. Generálnym partnerom podujatia je Vrátna free time zone. 

V deň podujatia, t.j. 10. októbra 2015 bude od 9:30 do 13:00 hod uzávierka dopravy cez Tiesňavy až do Vrátnej doliny a Štefánovej. Počas tejto uzávierky bude na tomto úseku premávať Terchovský vláčik pre návštevníkov zadarmo.

V prípade, že by ste sa aj vy radi zúčastnili premiérového ročníka Terchovského polmaratónu z Terchovej do Štefánovej, Vrátnej a späť, neváhajte a prihláste sa. Všetky potrebné informácie o podujatí si môžete prečítať na stránke podujatia polmaraton.terchova.sk.

Komentáre ku článku:   

 
0 # Marika 11.10.2015 10:43
Zdravím, kde nájdem výsledky maratónu Prosím Vás. Ďakujem.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.