unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Polmaratón

Country Fest Rozmarín Terchová 2012 - zhrnutie + fotografie

cfrt-2012-zhrnutieVšetkým milovníkom country, ktorí prvý augustový víkend prišli na 5.ročník COUNTRY FEST ROZMARÍN TERCHOVÁ 2012, patrí moje veľké ĎAKUJEM.

ĎAKUJEM patrí taktiež reklamným partnerom a  mediálnym partnerom, aj vďaka ich podpore sme mohli zrealizovať tento festival.

Agentúra ROZMARÍN ďakuje kapelám, ktoré prijali naše pozvanie a ROZMARÍN fest spestrili svojím umením. Veríme, že výber Vás nesklamal a každý si našiel tú svoju kapelu, či interpreta. ĎAKUJEM Paľovi Procklovi za čistý zvuk a jasný obraz na pódiu.

Sobota na Country Feste Rozmarín Terchová 2012

cfrt-pozvanka-sobotaSobotňajší program Country Festu Rozmarín Terchová 2012, ktorý sa koná v Amfiteátri Nad bôrami začína už o 13:00hod, kedy sa vám predstaví martinská skupina JADA. Postupne sa na pódiu vystriedajú ARVAGRASS, KARPATSKÉ HORKÉ, DOROTA KRAVCZYK & ALABAMA, PEPA NOS, Willie JONES a NEZNÁMI USA/SK. O 19:30 sa k slovu dostane J&F NEDVĚD, o hodinu a pol neskôr LONSTAR BAND. Na záver sa predvedú ŽOBRÁCI, ktorých vystúpenie je naplánované na 22:30hod. Po skončení programu na vás čaká COUNTRY BÁL (do tanca hrá a spieva kapela PACIPACIFIK, tanečná skupina COLOREDO).

Piatok na Country Feste Rozmarín Terchová 2012

cfrt2012-pozvanka-piatok3.august je dátum, kedy začína jubilejný 5.ročník čoraz obľúbenejšieho podujatia, Country Fest Rozmarín Terchová 2012. Program sa koná na Amfiteátri Nad bôrami a začína už o 14:30hod. Postupne sa predstavia v hodinových intervaloch LONGHORNS, COUNTRY KRAVY, THE CROWD, NEŘEŽ a MLOCI. Po nich o 19:30hod bude mať každý z účinkujúcich na svoje vystúpenie hodinu a pol. Tu sa predvedú Tomáš KLUS, SCHOVANKY,TAXMENI. O 00:30hod štartuje COUNTRY BÁL. Do tanca zahrá a zaspieva kapela ASCALONA a tanečná skupina COLOREDO.

Country Fest ROZMARÍN TERCHOVÁ 2012 - plagát

cfrt-plagatTohtoročný Country Fest Rozmarín Terchová sa uskutoční v dňoch 3. a 4.augusta v Amfiteátri Nad bôrami v Terchovej. Prinášame vám plagát tohto podujatia, ktorý sa vám zobrazí po otvorení článku. Všetky ostatné informácie o CFRT 2012 sa dozviete v kategórii venovanej tomuto podujatiu.

Country Fest ROZMARÍN TERCHOVÁ 2012 - TV upútavka

tv-uputavkaPozrite si TV upútavku k jubilejnému 5.ročníku podujatia Country Fest Rozmarín Terchová 2012.

Country Fest ROZMARÍN TERCHOVÁ 2012 - vstupenky a organizačné pokyny

cfrt-vstupenkyORGANIZAČNÉ POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV CFRT 2012

Skôr ako sa otvoria brány Terchovského amfiteátra, ponúkame v piatok 3.8.2012 a v sobotu 4.8.2012 všetkým návštevníkom „TRHOVÉ MESTEČKO“ ktoré sa bude nachádzať pod Bôrami pri futbalovom ihrisku a kaskádach. Určite si na trhovisku nájdete vhodný suvenír alebo milú pozornosť pre seba a svojich blízkych.

Country Fest ROZMARÍN TERCHOVÁ 2012 - program

rozmarin-program-2012Na jubilejnom 5. ročníku CFRT 2012 pod taktovkou nášho priateľa, skvelého muzikanta a moderátora Miša HUDÁKA sa predstaví množstvo známych i menej známych kapiel.

Country Fest Rozmarín Terchová 2012

rozmarin-2012-uvodne-info.jpgPadlo definitíve rozhodnutie, jubilejný 5.ročník CFRT sa uskutoční v prvý augustový víkend. Poznačte si do svojho kalendára 3. a 4. august 2012.

Úspech posledného ročníka nás zaväzuje, ale hlavne motivuje do ďalšej práce, aby ste sa na festivale v Terchovej bavili ešte viac.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.