unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Sobota na Medzinárodnom stretnutí zbojníkov 2013

DSC 0258Medznárodné stretnutie zbojníkov v sobotu pokračovalo vo veľmi deobrej, zbojníckej atmosfére. Okrem najrôznejšich zbojníckych súťaží si mohli návštevníci vychutnať bohatý kultúrny program, deti si mohli zašantiť v detsej zóne, kde boli pre nich pripravené tie najrôznejšie atrakcie. Večer na všetkých čakalo predstavenie Radošínskeho naivného divadla s názvom Jááánošííík po 300 rokoch. Po jeho skončení sa uskutočnila zbojnícka diskotéka. Fotografie zo soboty pripravil Milan Kosec.

Fotografie zo soboty

V nedeľu na návštevníkov čaka:

Nedeľa 16.6.2013, od 10.00:

  • program pre deti
  • kultúrny program
  • súťaž v grilovaní (ne)tradičnej špeciality
  • 13:00 koncert skupiny Arzén

Počas troch dní sa bude konať ľudový jarmok.

Viac informácií o podujatí

Komentáre ku článku:   

 
0 # miko 16.06.2013 16:08
Srdečne všetkých pozdravujem ! Ani neviem ako začať? Ale mám niekoľko otázok na ktoré neviem odpoveď možno nájdem odpoveď u niekoho z Vás . Obec Terchová v spolupráci s inými spoločnosťami /či už ziskové alebo neziskové/ organizuje celoročne rôzne kultúrne podujatia a hlavne v letných mesiacoch ich je dosť . A preto sa pýtam ? Ma naša obec z toho nejaké financie ? /netvrdím že sa musí robiť všetko len kvôli zisku/ Ja osobné som rád, že sa v Terchovej niečo také robí a myslím, že aj veľa iných obyvateľov Terchovej a hlavne ľudí pracujúcich v cestovnom ruchu ! Tak, že robíme to len preto, aby sme rozvíjali kultúrneho ducha obce a cestovný ruch , alebo aj pre niečo iné ? Zaujíma ma napríklad, či existuje nejaká podrobná finančná správa o financovaní napr. Jánošíkove dni 2011 alebo 2012 a ak áno kde ju nájdem? Priznám sa nemám o tom nijakú predstavu , ale chcel by som to vedieť. Bývam v Terchovej a priznám sa, okrem nie lacného kultúrneho vyžitia , iné výhody z týchto pekných akcii necítim. Aby som vlastne povedal pointu , že obec stále na nič nemá financie a ja sa hanbím za to akú máme autobusovú zastávku v Terchovej / časť Biely Potok – Pod Pálenice – aj iné / Budeme s tým niečo robiť ? Som ochotný prispieť nie veľa, ale vďačne 100 € !
Ďakujem , prajem všetkým veľa zdravia
;-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.