unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Zhrnutie Medzinárodného stretnutia zbojníkov 2013

stretnutie-zbojnikov-13-zhrnutie2.ročník Medzinárodného stretnutia zbojníkov, ktorý sa uskutočnil od piatku 14.júna 2013 do nedele 16.júna 2013 je už definitívne za nami. Počas týchto troch dní bol pre návštevníkov Terchovej pripravený bohatý program spojený so sbojníckymi súťažami, kultúrnym program a zábavou pre dospelých, ale aj pre najmenšich. Súčasťou podujatia boli aj dve divadelné predstavenia, Maľované na skle, Jááánošííík po 300 rokoch a predstavenie Highwayman..

Zbojníci si okrem zábavy pre návštevníkov pripravili aj v skutku originálne špeciality. Celým podujatím nás svojim objektívom sprevádzal Milan Kosec. Video pripravil František Mucha.

Fotografie piatok
Fotografie sobota
Fotografie nedeľa

Video piatok

Video sobota

Nedeľa


Video TASR

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.