unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Medzinárodné stretnutie zbojníkov - video a fotografie

DSC 0096Od piatka 12. júna až do nedele 14. júna 2015 hostila Terchová v poradí už piaty ročník podujatia s názvom Medzinárodné stretnutie zbojníkov. Organizátori si aj tento rok pripravili pre návštevníkov všetkých vekových kategórii v skutku bohatý program. Fotografie a videá z tohto podujatia vám prináša Milan Kosec.

Fotografie

Video 1. časť:

Video 2. časť:

Komentáre ku článku:   

 
+3 # Jana 19.06.2015 07:06
Tanečná skupina Niagara sa chce podeliť o zážitky, ktoré má z predošlého víkendu. V Terchovej pod Bôrami sa konal totiž štvrtý ročník stretnutia ,,Medzinárodné dni ZBOJNÍKOV“. Usporiadatelia urobili kus dobrej roboty a zbojníci na čele s hlavným kapitánom perfektne zabávali a zapájali do akcie divákov.
Úžasná akcia za ktorú sa chceme veľmi poďakovať hlavne Vladkovi Švecovi, panovi Patrnčiakovi, Adrianke Jurišovej a ďalším ľuďom, ktorí vynaložili obrovské úsilie a mali odhodlanie a nápady takúto mega akciu uskutočniť.

Srdečná vďaka, že sme sa mohli aj my žúčastniť.

Tanečná skupina Niagara z Kysuckého Nového Mesta
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # vladosvec 20.06.2015 14:19
Ďakujeme. Vlado Švec
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.