unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský Budzogáň 2012 - potrebné informácie (doprava, stanový tábor...)

budzogan-pokynyKyvadlová doprava s SAD Žilina, a.s.

Počas konania festivalu TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ posilňuje SAD Žilina, a.s. po dohode s organizátormi festivalu autobusovú dopravu zo Žiliny do Terchovej a z Terchovej do Žiliny nasledovne:

V piatok 10.8.2012  v  smere   z autobusového nástupišťa do Terchovej budú posilňované podľa potreby od 14.00 hod.  To znamená, že všetky spoje z autobusového nástupišťa budú posilňované ďalšími vozidlami a to podľa potreby a aktuálneho počtu cestujúcich na zastávke. Vodiči budú kontaktovať dispečing ...  

Terchovský Budzogáň - plagát

budzogan-plagat-2012Jubilejný 10.ročník Terchovského Budzogáňu, ktorý sa uskutoční 10.-11.augusta 2012 v Terchovej v Amfieátri Nad bôrami sa vám predstaví množstvo známych, ale i menej známych hudobných skupín. Ťahákom tohtoročného Budzogáňa bude vystúpenie švédskej death metalovej skupiny Arch Enemy. Tento motív sa odzkadlil aj na plagáte podujatia. Pozrieť si ho môžete po otvorení článku. Všetky ostatné informácie o podujatí nájdete v kategórii venovanej tomuto podujatiu.

Terchovský Budzogáň - predaj vstupeniek

budzogan-listkyDVOJDŇOVÉ PERMANENTKY V CENE 30,-€ /vrátane 20% DPH

Predaj jednodňových vstupeniek bude od 1.7.2012 v cene 20,-€ / deň na uvedených predajných miestach, alebo priamo na mieste v deň koncertu.

Predpredaj vstupeniek - Terchovský budzogáň 2012 :
v sieti www.ticketportal.sk

NEDEĽA - BONUSOVÝ DEŇ FESTIVALU Z TECHNICKÝCH PRÍČIN ZRUŠENÝ

imt smileS poľutovaním musíme oznámiť, že nedeľný program (12.8.) sa z technických príčin ruší. Za pochopenie ďakujeme.

Terchovský Budzogáň - program

budzogan-publikumTerchovský Budzogáň tento rok oslavuje svoje 10.narodeniny. Tento jubilejný ročník sa bude konať 10.-11.augusta 2012 v Terchovej v Amfieátri nad Bôrami. Program podujatia si môžete pozrieť po otvorení článku.

Kapela ARCH ENEMY vystúpi na Terchovskom budzogáni!

arch-enemyŠvédska deathmetalová hviezda zavíta do Terchovej počas prvého dňa festivalu 10.8.2012 a bude kvalitnou bodkou za piatkovým programom.

Skupinu v pôvodnej zostave založil Michael Amott (gitara) v roku 1996 spolu s jeho mladším bratom Christopherom Amottom, ku ktorým sa pripojil Johan Liiva (spev) a bubeník Daniel Erlandsson. V roku 1998 bol do skupiny prijatý Martin Bengtsson (basgitara) a Peter Wildoer (bicie) a v tejto novej zostave vydali album Stigmata. Týmto albumom si získali popularitu ako v Európe ako aj v Amerike. Bol to ich prvý album vydávaný celosvetovo.

KABÁT na Terchovskom Budzogáni 2012

kabatSíce do začiatku Terchovského Budzogáňa zostáva ešte dostatočne dlhý čas, už teraz nám organizátori festivalu pripravili lahôdku v podobe českej skupiny KABÁT. Medzi headlinerov podujatia sa zaradí aj zoskupenie WANASTOWI VJECY. Okrem nich na tohtoročnom Budzogáni nebudú chýbať kapely ako Arakain, Iné Kafé, Slobodná Európa, Arzén, Zóna A a ďalšie.

Terchovský Budzogáň 2012 - prvé informácie

budzogan-2012-prve-info.JPGJubilejný 10.ročník obľúbeného rokového podujatia Terchovský Budzogáň sa uskutoční 10.- 11.augusta 2012. Doteraz (16.3.2012) potvrdenými kapelami sú: KABÁT, WANASTOVI VJECI, ARAKAIN, Škwor, Slobodná Európa, IneKafe, Arzén, Zóna A, Sexit,  Bijouterier, Traktor, Dorian Gray.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.