unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský Budzogáň 2012 - prvé informácie

budzogan-2012-prve-info.JPGJubilejný 10.ročník obľúbeného rokového podujatia Terchovský Budzogáň sa uskutoční 10.- 11.augusta 2012. Doteraz (16.3.2012) potvrdenými kapelami sú: KABÁT, WANASTOVI VJECI, ARAKAIN, Škwor, Slobodná Európa, IneKafe, Arzén, Zóna A, Sexit,  Bijouterier, Traktor, Dorian Gray.

Vstupenky

Pretože našou snahou je, aby nielen budúci rok 2012, ale aj ďalšie ročníky boli pre Vás, ktorí ste už pravidelnými návštevníkmi, ale aj pre Vás, ktorí prídete prvý krát, nezabudnuteľným zážitkom, pripravili sme špeciálnu ROCKOVU BOMBU v podobe dvojdňovej permanentky v cene 20 EUR v limitovanom počte 1000ks!.
Predaj prebieha na www.ticketportal.sk a predajných miestach v Terchovej

KABÁT

WANASTOVI VJECI

ARAKAIN

Škwor, Slobodná Európa, IneKafe, Arzén, Zóna A

Sexit,  Bijouterier, Traktor, Dorian Gray

Komentáre ku článku:   

 
+1 # Julia2 04.06.2012 13:34
Každý rok sa teším na Budzogáň, ale nebolo by zlé, keby tento festival neostal len rokový, ale mohol by sa rozšíriť aj o ďalšie žánre ako ostatné festivali. Terchová by tak získala širšiu verejnosť a bolo by to pre Vás výhodnejšie.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.