unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský Budzogáň 2012 - potrebné informácie (doprava, stanový tábor...)

budzogan-pokynyKyvadlová doprava s SAD Žilina, a.s.

Počas konania festivalu TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ posilňuje SAD Žilina, a.s. po dohode s organizátormi festivalu autobusovú dopravu zo Žiliny do Terchovej a z Terchovej do Žiliny nasledovne:

V piatok 10.8.2012  v  smere   z autobusového nástupišťa do Terchovej budú posilňované podľa potreby od 14.00 hod.  To znamená, že všetky spoje z autobusového nástupišťa budú posilňované ďalšími vozidlami a to podľa potreby a aktuálneho počtu cestujúcich na zastávke. Vodiči budú kontaktovať dispečing ...  

 

Po ukončení piatkového programu budú  v Terchovej – CENTRUM pristavené autobusy SAD Žilina, ktoré odvezú cestujúcich na autobusovú stanicu do Žiliny. To znamená, že  po pol noci 11.8.2012 od 01:00 hod.  odídu vozidlá s cestujúcimi do Žiliny.   
V sobotu 12.8.2 z autobusového nástupišťa v Žiline do Terchovej  budú posilňované už dopoludňajšie spoje podľa potreby.  

Po ukončení sobotňajšieho programu budú pristavené  znova v Terchovej autobusy ( 4 vozy).  Terchová  – CENTRUM,  12.8.2012  odchádzajú o 01.30 hodine do Žiliny - autobusové nástupište .  

Terchovský budzogáň sa teší aj na vašu návštevu, energiu, a náladu.

Je prísne zakázané !
Vnášať do priestoru konania akcie sklenné nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždniky, predmety ohrozujúce bezpečnosť, drogy, psychotropné látky, horľaviny a zbrane akéhokoľvek druhu. Nie je dovolené vnášať magnetofóny, filmové kamery, videokamery (vrátane DV, DV Cam, Beta Cam, Super VHS, ...) ani profesionálne fotoaparáty. Zhotovovanie zvukových, filmových, fotografických alebo videozáznamov je prísne zakázané, a to i pre súkromnú potrebu. Výnimku tvoria plnoautomatické spotrebiteľské fotoaparáty, ktoré však nesmú byť použité na zhotovovanie fotografií z vystúpení interpretov. Určite na fotenie počas koncertov nepoužívajte blesk. Natáčanie na video, resp. iný formát (film, DV , DV Cam, Beta, ...) je zakázané – okrem akreditovaných televíznych štábov a novinárov.

Organizátor festivalu zlepšuje podmienky pre tých, ktorí ostávajú v Terchovej počas celého podujatia. Návštevníci budú mať k dispozícii strážený stanový tábor na lúke medzi hotelom Gavurky až po Jánošíkovú Kolibu. Súčasťou stanového tábora budú hygienické zariadenia - toalety a sprchy. Poplatok v stanovom tábore na dva dni: Auto 2,- EUR, Stan 5,-EUR, Sprcha 1,- EUR, WC 0,30,- EUR.

Stanový tábor je k dispozícii už od štvrtka 9.8.2012, poplatok je nezmenený!

Relaxačné centrum Terchovec ponúka návštevníkom festivalu možnosť zrelaxovať za zvýhodnenú cenu 3,- EUR na 1. hodinu!

www.terchovec.terchova.sk

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.