unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Blesky ohrozovali fanúšikov hudobného festivalu Terchovský budzogáň!

budzogan-piatokOranizátor musel predčasne ukončiť piatkovú hudobnú produkciu.Program na sobotu pokračuje bez zmien. Platia aj vstupenky zakúpené na piatok.

Terchová, 10. .augusta 2013, Asi najmenším  fanúšikom hard and heavy hudby je tohtoročné počasie. Presvedčili sa o tom fanúšikovia na prvom hracom dni festivalu v Terchovej. Život ohrozujúce blesky, niekoľko hodín trvajúca búrka a  silný vietor  urobili  nepríjemnú bodku  za piatkovým programom počas vystúpenia kapely Iné Kafe.

Posilové spoje počas podujatia Terchovský Budzogáň 2013

AUTOBUSY-TBPočas konania festivalu TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ 2013 vykonáva SAD Žilina, a. s. po dohode s organizátormi festivalu autobusovú dopravu zo Žiliny do Terchovej a z Terchovej do Žiliny nasledovne:

V piatok 9.8.2013

Z autobusovej stanice v Žiline, nástupište č. 10, budú do Terchovej posilňované podľa potreby všetky spoje od 12.00 hodiny. (To znamená, že všetky spoje z autobusovej stanice v smere do Terchovej budú posilňované ďalšími vozidlami podľa potreby a aktuálneho počtu cestujúcich na zastávke.)

ANNIHILATOR a BIOHAZARD na Terchovskom Budzogáni 2013

annihilator1Všetci priaznivci Terchovského Budzogáňa sa môžu tešiť na kanadskú trash metalovú megahviezdu ANNIHILATOR, ktorá sa na TB 2013 predstaví v sobotu 10.augusta 2013. Ďalej sa môžete tešiť aj na skupinu BIOHAZARD, PRAŽSKÝ VÝBĚR, TUBLATANKU, HORKÝŽE SLÍŽE, SLOBODNÚ EURÓPU a mnoho ďalších kapiel.

Terchovský Budzogáň 2013 - program

budzogan-program11. ročník hudobného  festivalu TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ 2013 sa uskutoční v dňoch 9. a 10. augusta 2013 v amfiteáteri Nad Bôrami v Terchovej. Pozrite si program tohto podujatia.

Terchovský Budzogáň 2013 - plagát

tb-13-plagatTerchovský Budzogáň 2013, ktorý sa uskutoční 9.-10.augusta 2013 v Terchovej v Amfieátri Nad bôrami sa vám predstaví množstvo známych, ale i menej známych hudobných skupín. Pozrite si plagát tohto podujatia.

Terchovský Budzogáň 2013 - vstupenky

budzogan-listkyVsupenky na podujatie Terchovský Budzogáň 2013 si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

Aktuálna cena je 25€:

www.ticketportal.sk

Ostatné predajné miesta (v článku)

Terchovský Budzogáň 2013 - prvé informácie

tb2012 piatok 63Terchovský Budzogáň sa v roku 2013 bude konať 9.-10.augusta 2013. Už teraz sú známe mená niektorých účinkujúcich ako aj cena predpredajových vstupeniek, ktoré si môžete zakúpiť v sieti ticketportal.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.