unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Posilové spoje počas podujatia Terchovský Budzogáň 2013

AUTOBUSY-TBPočas konania festivalu TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ 2013 vykonáva SAD Žilina, a. s. po dohode s organizátormi festivalu autobusovú dopravu zo Žiliny do Terchovej a z Terchovej do Žiliny nasledovne:

V piatok 9.8.2013

Z autobusovej stanice v Žiline, nástupište č. 10, budú do Terchovej posilňované podľa potreby všetky spoje od 12.00 hodiny. (To znamená, že všetky spoje z autobusovej stanice v smere do Terchovej budú posilňované ďalšími vozidlami podľa potreby a aktuálneho počtu cestujúcich na zastávke.)

 

Po ukončení piatkového programu budú v Terchovej – CENTRUM pristavené autobusy SAD Žilina, ktoré odvezú v sobotu v skorých ranných hodinách o 01:00 hodiny cestujúcich na autobusovú stanicu do Žiliny. Autobusy budú pristavované podľa potreby.

V sobotu 10.8.2013

Z autobusovej stanice v Žiline, nástupište č. 10, budú do Terchovej posilňované už dopoludňajšie spoje podľa potreby.

Po ukončení sobotňajšieho programu budú na zastávke Terchová – CENTRUM pristavené autobusy SAD Žilina, ktoré odvezú v skorých ranných hodinách v nedeľu 11.8.2013 o 01.30 hodine cestujúcich do Žiliny na autobusovú stanicu. Autobusy budú pristavované podľa potreby.

Chcete sa zabaviť, neobmedzujte sa autom.

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.