unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský budzogáň je zrušený!

budzogan-programTradičný rockový festival Terchovský budzogáň, ktorý do terchovského amfiteátra každoročne prilákal tisícky divákov zo Slovenska a okolitých krajín, sa tento rok neuskutoční.

„Aj napriek takmer ročnej snahe sa nám nepodarilo naplniť rozpočet festivalu tak, aby sme dokázali zabezpečiť jeho plnohodnotný priebeh a diváci a ani účinkujúci by to nepocítili. Ospravedlňujeme sa touto cestou všetkým fanúšikom, kapelám a ľuďom, ktorí nám s prípravou a samotnou realizáciou festivalu vždy pomáhali. Veríme, že ročná pauza nám umožní nadýchnuť sa k tomu, aby sme v roku 2015 priniesli Terchovský budzogáň v plnej sile a s ešte lepším programom ako doteraz,“ povedal na margo zrušenia organizátor Miroslav Tomaškovič.

 

Diváci, ktorí si vstupenky na festival už zakúpili, ich môžu vrátiť v predpredajných miestach, kde im bude vrátená plná suma.

Na festivale v minulosti vystúpili aj také kapely ako Sunrise Avenue, Helloween, Kabát, The Offspring, Arch Enemy, Annihilator, či takmer kompletná slovenská a česká rocková, punková a metalová špička. Tohtoročnou hviezdou mali byť americkí metalisti z kapely Biohazard.

Komentáre ku článku:   

 
-7 # jozko ferko 22.07.2014 14:52
je to trochu trapne ze terchova nema na budzogan...chap em to len po tej stranke ze sa stala ta povoden a inak je to len obycajny spinavy tah
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+9 # jozo 22.07.2014 14:54
Obec s tým nemá takmer nič spoločné, tá prenajíma len amfiteáter súkromnej spoločnosti, ktorá podujatie organizuje.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Paťo 30.03.2015 21:25
Zdravím,
chcem sa opýtať, ako to vyzerá s Terchovský budzogáňom tento rok - 2015?? Bude, nebude ??
Vďaka za odpoveď.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.