unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský Budzogáň 2015

Spoje SAD medzi Terchovou a Žilinou počas Terchovského budzogáňa

autobusyUž v najbližší víkend čaká Terchovú a jej návštevníkov poriadna rocková nádielka. Príďte sa zabaviť a neváhajte využiť ponuku našich spojov počas festivalu TERCHOVSKÝ BUDZOGÁŇ.

Z autobusovej stanice v Žiline odchádzajú spoje zo stanovišťa č. 10 a späť môžete využiť zástavku Terchová centrum. Všetky spoje budú posilňované podľa potreby a aktuálneho počtu cestujúcich na zastávke.

Terchovský Budzogáň 2015 - program

budzogam-programDvanásty ročník festivalu Terchovský budzogáň sa po ročnej pauze opäť usadí pod Rozsutcom na celé tri dni od 28. – 30.8.2015. Posledný augustový víkend sa návštevníci festivalu dočkajú hlavne silného a ako vždy výhradne rockového zoznamu účinkujúcich. 

Na pódiu vystúpia slovenské, české a zahraničné rockové hviezdy. 

Terchovský budzogáň po ročnej pauze udrie poriadne tvrdo a na celé tri dni

budzogan 190Festival Terchovský budzogáň sa po ročnej pauze opäť usadí v lone nádhernej prírody a slovenskej tradície. Dvanásty ročník udrie pod Rozsutcom poriadne tvrdo a premiérovo na celé tri dni. Poriadna dávka rockovej hudby sa do amifiteátra Nad Bôrami v Terchovej vráti na konci augusta. Posledný augustový víkend sa návštevníci festivalu dočkajú hlavne silného a ako vždy výhradne rockového zoznamu účinkujúcich.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.