unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Informačné stredisko ochrany prírody v Štefanovej

dotykovy monitorIn­for­mač­né stre­dis­ko ochra­ny prí­ro­dy v osa­de Šte­fa­no­vá v Ma­lej Fat­re je opäť v pre­vádz­ke. Náv­štev­ní­kom pos­kyt­ne in­for­má­cie o prí­rod­ných za­ují­ma­vos­tiach Ná­rod­né­ho par­ku Ma­lá Fat­ra, chrá­ne­ných dru­hoch ras­tlín a ži­vo­čí­chov, aj ra­du o vhod­nej tra­se na tu­ris­tic­ký vý­let.

Informačné stredisko (IS) Štefanová sa využíva predovšetkým na plnenie výchovných cieľov ochrany prírody a krajiny. Prebiehajú tu najmä aktivity pre školy (programy, zážitkové hry), či verejnosť (prednášky).

Počas letnej sezóny (s výnimkou dní s nepriaznivým daždivým počasím) tu školený pracovník poskytuje informácie o prírode Národného parku Malá Fatra, o ďalších chránených územiach Slovenska a všeobecne o ochrane prírody na Slovensku.

V čase mimo prevádzku je k dispozícii dotykový interaktívny monitor s informáciami o národnom parku. Monitor je inštalovaný vo vchode do Informačného stediska.

Ukázať na mape

Komentáre ku článku:   

 
0 # David Bárta 15.10.2015 12:08
Dobrý den,

prosím o info jestli je nějaké časové omezení zavření stezky Janošíkové Diery, třeba v zimním období ?
děkuji Bárta
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
0 # Daniela Sadloňová 24.04.2019 17:01
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste nám vedeli ponúknuť nejaký program pre 11 a 12 ročné deti v termíne od 14.5. do 16.5.2019. Budeme v Štefanovej na pobyte od pondelka do piatka. Zaujímala by ma aj cenová ponuka, ďakujem, Daniela Sadloňová

Jedná sa o kolektív detí v počte 43.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.