unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Hotel Boboty***

Hotel BobotyPopis: Hotel Boboty sa nachádza vo Vrátnej doline - cca. 5 km od obce Terchová v tichom horskom prostredí. Je ideálny pre všetky skupiny ľudí, hlavne pre tích, ktorí preferujú aktívnu dovolenku. V lete je to turistika, ktorá je dominantou tejto oblasti a v zime lyžovanie. Lyžiarske stredisko sa od hotela nachádza len 2 km. Kapacita: 139 osôb
Kontakt

Komentáre ku článku:   

 
0 # katas 17.11.2012 12:47
Dobrý deň,

boli sme návštevníkmi Vrátnej doliny minulý víkend so skupinkou 15 ludí. Mali sme záujem o spoločne strávený obed vo Vašom zariadení. No napriek trom telefonickým rozhovorom nám nevedela pani alebo slečna nevedela povedať, či je to možné alebo nie.
Niečo hrozné, aj ked nám ponukla, tak to len jeden druh jedla. Na hotel s troma hviezdičkami je to žial velmi smutné. Tento hotel si už absolutne nezasluži tri hviezdičky. Pripadá mi to skôr na turisticku ubytovňu.

Nakoniec sme si vybrali ďalší hotel vo Vrátnej, no niečo neskutočné, serioznosť, ochota, ustretovosť personálu.

No niečo hrozné, a hlavne pre zahraničných účastníkov, takže hotel Boboty nech si zmení názor na turistická ubytovňa Boboty
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.