unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Hotel Gold***

Hotel GoldPopis: Nový Hotel Gold *** poskytuje ubytovanie v komfortných izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú požiadavky i najnáročnejších hostí. Všetky izby kompletne nové ponúkajú satelitnú TV, internet, minibar, sociálne zariadenia (WC, kúpeľňu). Hotel Vám ponúka nočný bar a možnosť prenajatia prednáškových a banketových miestností. Atrakciou hotela je Terchovská záhrada s kolibou. Pre športový relax sú v hoteli a v jeho okolí pre vás ponúkané - fitnes, tenisové kurty, bazén, sauna, biliard... Kapacita: 85 osôb

Komentáre ku článku:   

 
-5 # osifová 23.07.2015 17:42
dobrý den, mohli by sa u Vás ubytovať 2 dospelé osoby od 14.8 2015 --- a dalej, na zruba 3-5 nocí?. Poskytujete aj polpenziu?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 
 
+2 # Pepe 26.10.2017 22:57
Dobrý den je možné ubytováni na jednu noc pro dva.Dekuji za info
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.