unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Privát Lucka

Privát LuckaPopis: Privát Lucka sa nachádza v malebnom prostredí turistickej oblasti Národného parku Malá Fatra - Vrátna Dolina, na okraji obce Terchová - Vyšné Kamence (okres Žilina) s prekrásnym výhľadom na okolité hory. Ponúkame Vám ubytovanie počas celého roka, v novozrekonštruovanom objekte s kapacitou 20 lôžok. Pri objekte je k dispozícii rozľahlejší pozemok s detským ihriskom, altánom s krbom a s možnosťou pohodlného parkovania priamo vo dvore.

Privát Viktória

Privát ViktóriaPopis: Hoci sa Privát Viktória nachádza uprostred Terchovej, brány do jedinečnej Vrátnej doliny, jeho umiestnenie mimo hlavných ciest Vám, Vašej rodine a priateľom zaručí nerušený a kľudný odpočinok.Ponúkame Vám ubytovanie v 4 a 2 posteľových izbách. Každá izba má samostatné sociálne vybavenie. Súčasťou privátu je aj spoločná kuchyňa. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Priváte Viktoria!

Privát pod Úboču

Privát pod ÚbočuPopis: Poskytujeme ubytovanie v peknej drevenici v centre obce Terchová. V našom priváte sú 4 izby - 3 x 3-posteľová, 1 x 2-posteľová. Naši hostia majú k dispozícii 3 x WC + sprcha, kuchynku s krbom. Na dvore je ohnisko s posedením. Z nášho privátu budete mať ku všetkému blízko. Potraviny, reštaurácie a pizzérie sú od neho vzdialené do 100 metrov. Autobusová zástavka je hneď vedľa privátu. Srdečne vás pozývame stráviť príjemné chvíle v romantickej drevenici.

Privát ANNA

ImagePonúkame Vám ubytovanie v tichom centre obce Terchová . K dispozícii pre Vás máme ubytovanie v dvoch častiach rodinného domu, riešených ako samostatné bývanie s vlastným vchodom.

Apartmány Skalka

jan laurencikPopis: Apartmány Skalka sa nachádzajú neďaleko centra obce Terchová, na ulici pod Skalkou. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi alebo páry.

Adresa:

  • Pod skalkou 1368, 01306 Terchová

 

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.