unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Cyrilometodské dni 2011 - fotografie

cmd-2011.jpgNa štátny sviatok sv. Cyrila a Metoda v terchovskom kostole, ktorý je najväčším chrámom na Slovensku, zasväteným našim vierozvescom, boli viaceré sväté omše. Po Sviatosti zmierenia svätú omšu celebroval Ján Halama, provinciál SVD. Hoci tradičná Procesia veriacich je počas Cyrilometodských dní vedie na vrch Oravcovo, vplyvom nepriaznivých a upršaných predchádzajúcich dní procesia cez Terchovú bola zrušená.

Cyrilometodské dni 2011

cmd-2011-omsa.jpgCyrilometodské dni v Terchovej majú v rodnom liste už 22. pokračovanie a patria medzi najstaršie oslavy vierozvestov na Slovensku. K ich obohateniu tento rok prispeli aj tunajší rodáci, kňazi, ktorí pôsobia na misiách, či kňazi, pôsobiaci v rôznych farnostiach na Slovensku. Hlavný celebrant nedeľňajšej svätej omše Peter Dikoš prišiel do Terchovej až z Austrálie. Podobne medzi veriacich prišli aj rádové sestričky, tunajšie rodáčky, ktoré sú roztrúsené po celom Slovensku i v zahraničí.

Cyrilometodské dni 2011 - pozvánka

cmd-10-program.jpgOd 2. do 5.júla 2011 sa budú v Terchovej konať Cyrilometodské dni 2011, počas ktorých sa stane Terchová centrom liturgických bohoslužieb spojených s kultúrnym programom na počesť našich vierozvestcov zo Solúna.

Bulletin
Všetky informácie o CMD

Cyrilometodské dni 2011 - TV spot

cmd-10-program.jpgOd 2. do 5.júla 2011 sa budú v Terchovej konať Cyrilometodské dni 2011. Pozrite si reklamný spot podujatia.

Cyrilometodské dni 2011 - program, plagát

cmd-uputavka.jpgCyrilometodské dni tento rok pokračujú svojim 22.ročníkom. Kompletný program tohto podujatia, ktoré sa bude konať už od 2. do 5.júla 2011 nájdete, po kliknutí na celý článok.

Plagát

Cyrilometodské dni 2011

cmdni.jpg22.ročník Cyrilometodských dní sa uskutoční 2.-5.júla 2011.