unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Privítanie Nového roku 2013 - fotografie

privitanie-noveho -roku-2013Na prelome rokov 2012/2013 sa pred Obecným úradom v Terchovej zišli nielen domáci, ale i hostia, aby spoločne privítali Nový rok 2013. Pre všetkých, ktorí sa rozhodli zúčastniť tejto akcie bolo pripravené malé občerstvenie.

Fotografie

Jasličková pobožnosť 2012 - foto a video (doplnené o nové)

jaslickova-2012Dňa 25.decembra 2012 sa v Terchovej konala tradičná Jasličková pobožnosť, ktorá sa už dlhé roky teší veľkému diváckemu záujmu. Tento rok tomu nebolo inak. Atmosféru si môžete vychutnať vďaka fotografiám, ktorým autorom je Milan Kosec. Autorom videa a druhej sady fotogarfií je MRSTUDIO.

Privítanie Nového roku 2013

Novy-rok-2013Srdečne pozývame všetkých domácich i hostí v Terchovej  na privítanie Nového roku 2013 s malým občerstvením pred obecným úradom v Terchovej  31.12.2012 a od  23.45 hod. vypustíme nad polnočnú Terchovú balóniky šťastia.

P.s.: Vlastné svetelné efekty sú povolené

Jasličková slávnosť 2012

jaslickova-pozvankaPozývame všetkých občanov ako aj návštevníkov našej obce na tradičnú jasličkovú slávnosť, ktorá bude v utorok na Slávnosť Narodenia Pána (25.december 2012) o 15:00 hod. v Kostole sv. Cyrila a Metoda v Terchovej.

Adventný koncert 2012 - fotografie

DSC 0388 panoramaDňa 9.12.2012 sa konal v Kostole sv. Cyrila a Metoda v Terchovej Adventný koncert žiakov Základnej školy s materskou školou A.F.Kollára v Terchovej. Pozrite si fotografie z tohto koncertu. Ich autorom je František Mucha st.

Fotografie

Prevádzka strediska Vrátna Free Time Zone

vratna-otvorenie

Po ochutnávke lyžovačky na Pasekách ostatný víkend prichádza zimná sezóna so všetkým, čo k tomu patrí.

14.12.2012 spoločne s oblastnou organizáciou cestovného ruchu Malá Fatra otvoríme slávnostne zimnú sezónu vo Vrátnej na Námestí A.Hlinku v Žiline s perfektným programom.

Adventný koncert ZŠ s MŠ A.F.Kollára Terchová

Adventny-koncert-2012Pozývame vás na Adventný koncert, na ktorom vysúpia deti z MŠ Adama Františka Kollára v Terchovej. Koncert sa uskutoční v nedeľu 9.decembra 2012 o 15:00hod v Kostole sv. Cyrila a Metoda v Terchovej. Všetci ste srdečne pozvaní!

Odkaz Cyrilo-metodskej tradície v zborovom speve

odkaz-cm-tradicieDňa 24.novembra 2012 o 17:45hod sa v Kostole sv. Cyrila a Metoda v Terchovej uskutoční koncert s názvom ,,Odkaz Cyrilo-metodskej tradície v zborovom speve". Tešiť sa môžete na Miešaný zbor, Žilina a Vox animae, Split (Chorvátsko).

Všetci ste srdečne pozvaní!

Oslavy sv. Martina

sv-martinSrdečne Vás pozývame na Oslavy sv. Martina, ktoré sa budú konať 9.-11.novembra v Terchovej. Počas tohto podujatia Vás čaká kultúrny a liturgický program. Kompletný program si môžete pozrieť po roztvorení článku.

Martinská veselica 2012

fst12Pozývame rodičov a priaznivcov folklóru na folklórnu veselicu, ktorú organizuje FS Terchovec v spolupráci s RIC Terchovec.

Veselica je súčasťou Martinských osláv 2012 v Terchovej. Mladí aj starší, ktorí máte radi terchovskú muziku, tanec a spev, neváhajte a príďte podporiť túto aktivitu, ktorou by sme chceli spestriť Martinské hody, ktoré Terchová v minulosti slávila.