Požičovňa terénnych e-kolobežiek, e-bikes a zjazdových profi kolobežiek

Požičovňa terénnych e-kolobežiek, e-bikes a zjazdových profi kolobežiek

Nová forma zábavy a nenáročný spôsob dopravy vhodný pre všetky vekové kategórie. Kolobežky sú ideálne pre rekreačné zájazdy, ale užijú si ich aj priaznivci adrenalínových športov.

Naše tri druhy zábavy:

1. Jánošikovská dobrodružná jazda - zjazd na profi kolobežkách

kolobezky

Nová forma zábavy a nenáročný spôsob dopravy vhodný pre všetky vekové kategórie. Kolobežky sú ideálne pre rekreačné zjazdy, ale užijú si ich aj priaznivci adrenalínových športov.

Kolobežky sú špeciálne upravené, so zväčšenou konštrukciou, kolesami prispôsobenými na jazdu po kľukatom horskom teréne a so zosilnenými brzdami, ktoré dovoľujú ísť rýchlosťou chôdze, ale aj väčšou rýchlosťou podľa toho, aký spôsob si jazdec zvolí.

K povinnej výbave jazdca patrí prilba na ochranu hlavy. V princípe ide o jednoduchý šport, no pri rýchlosti okolo 30 km Vám adrenalín stúpne a v cieli vašej cesty zistíte, že jedna jazda vám určite stačiť nebude! Počas zjazdu môžete využiť Vašu fantáziu a zručnosť a skúsiť si aj pár trikov.

Cena za 1 jazdu na kolobežke

  • 6 € / 1 kolobežka
    5 € / 1 kolobežka (pri množstve 9 a viac kolobežiek)
  • 5 € / Občan z Terchovej

1.trasa
štart: stanovisko Štefanová (parkovisko) - cieľ: Suveníry Chechták (Terchová – centrum, vedľa Haluškárne). Miernejšia trasa, dlhá približne 3,8 km.
2.trasa
štart: stanovisko Chata Vrátna (spodná stanica kabínkovej lanovky) - cieľ: Suveníry Chechták (Terchová – centrum, vedľa Haluškárne). Náročnejšia, dlhšia trasa, dlhá približne 6 km.

Myslíme aj na našich najmenších zákazníkov, a preto ponúkame možnosť zapožičať aj detskú cyklosedačku.

2. Terénne e – kolobežky

e kolobezky

Spoznávajte Jánošíkov kraj s tou pravou dávkou adrenalínu, rýchlo, ekologicky a komfortne zo sedadla namakanej terénnej e-kolobežky. Vysoký výkon, dojazd až 50 km, detské cyklosedačky. Vďaka regulácii výkonu terénnej e – kolobežky je jazda vhodná pre všetky vekové kategórie, mladých, starších, rodiny s deťmi či firemné akcie.

3. E-bikes

e bike

Vyberte sa... KAMKOĽVEK na našich e-bajkoch, ktoré vám zaistia príjemnú a nezabudnuteľnú jazdu v regióne Malá Fatra. Stačí si už len vybrať kam sa vydáte a o ostatné sa postaráme my.

Nájdete nás na našich stanoviskách: Suveníry Chechták, Štefanová, Chata Vrátna, Hotel Diery, Camping Belá Nižné Kamence alebo nás neváhajte kontaktovať a všetko dovezieme priamo k vám. Tešíme sa na vás.

Kontakt: 0911 399 779

Video

Mapa

Novinky do emailu

Dostávajte informácie o novinkách z nášho webu pravidelne raz týždenne do emailu.

Please enable the javascript to submit this form

Podobné články