unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Preteky gazdovských koní 2016

Fašiangový sprievod (foto-filmový klip)

fasiangy-16Fašiangy v Terchovej sú už dlhé roky späté s Pretekami gazdovských koní, ktoré sa žiaľ tento rok pre nepriaznivé počiasie a nevhodné podmienky nemohli uskutočniť. Súčasťou pretekov je každoročne fašiangový sprievod plný masiek a terchovskej muziky. Túto tradíciu sme neporušili a fašiangový sprievod sa uskutočnil. Atmosféru zachytáva František Mucha.

Preteky gazdovských koní ZRUŠENÉ!

DSC 3717Pre trvalo nevyhovujúce poveternostné podmienky a nebezpečný terén areálu podujatia organizátor ruší Preteky Gazdovských Koní Terchová 2016.

V termíne podujatia v Sobotu 6.2.2016 o 10.00 hodine bude Pred hotelom Gold zahájený fašiangový sprievod, ktorý prejde po ul. Vrátňanskej, Jánošíkovej a na sídlisko Holúbková Roveň. Ďakujeme za Váš záujem o toto podujatie. Veríme že rok 2017 bude priaznivejší na počasie a tiež sa podarí pripraviť alternatívne priestory a disciplíny pre usporiadanie týchto pretekov.

Preteky gazdovských koní 2016

PLAGAT KONE 2Preteky gazdovských koní sa uskutočnia 6. februára 2016 o 10:00 hod. pod Sochou Juraja Jánošíka v Terchovej. Ich konanie je tak ako aj po minulé roky závisle na vhodnych snehových podmienkach. Pripomeňme si atmosféru tohto podujatia z roku 2015. Pretekári, ktorí majú záujem zúčastniť sa tejto súťaže, si môžu pozrieť podmienky účasti na tomto odkaze

Fotografie - 2015

Preteky gazdovských koní 2016 - disciplíny

kone-13-prihlaskaPozrite si aké disciplíny čakajú na furmanov a ich záprahy na Pretekoch gazdovských koní, ktoré sa v Terchovej uskutočnia už 6. februára 2016. Stretneme sa tradične o 10:00hod pod sochou Juraja Jánošika. Tešíme sa na vás!

Gazdovské kone 2016 - podmienky účasti, prihlášky

gaz-kone-discipliny-13V prípade, že sa chcete stať súťažiacim na tomto jedinečnom podujatí, ktoré sa uskutoční 6. februára 2016 o 10:00hod, v tomto článku nájdete podmienky účasti ako aj prihlášku.

Úspech sa nezačína výhrou, ale účasťou. Na preteky sa môžu použiť hnojové sane s úpravou sedenia resp. státia.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.