Menu

Informácia pre ubytovateľov

V prípade, že chcete aby tu bolo zobrazené aj Vaše ubytovacie zariadenie, prosím vyplňte tento formulár.Penzión Goral

Penzión Goral

Goral penzión s kapacitou 25 lôžok je vzdialený od centra len 1 km. Všetky izby sú vybavené  sociálnym zariadením a TV,  niektoré disponujú aj balkónmi. 

Chata na Gruni

Chata na Gruni

Sme najvyššie položenou a prakticky poslednou horskou chatou vo Vrátnej doline, v pohorí Malej Fatry. Chata leží vo výške 973 m.n/m na križovatke značených turistických chodníkov.

Chalupa Václav

Chalupa Václav

Chalupa Václav sa nachádza v Terchovej, časti Biely Potok na okraji osady Šparengovci, 400m od skalného kaňonu Jánošíkové diery,ktoré sú najnavštevovanejším miestom v Národnom parku Malá Fatra,cez tento kaňon vystúpite na Veľký a Malý Roszutec a značenými chodníkmi ďalej do Vrátnej doliny.Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Pozývame vás do jedného z najkrajších kútov Slovenska, kde nájdete skutočnú pohodu, príjemných ľudí, krásnu prírodu a únik od mestskej civilizácie. Nájdete tu tri krásne chaty na prenájom s detskými ihriskami, športovými ihriskami, zastrešenými altánkami s krbom, aj so súkromným wellness. Skrátka všetko pre skvelú dovolenku s rodinou alebo s ...

Zaťkov dvor

Zaťkov dvor

Celoročne Vás ubytujeme v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 12 lôžok. Pre všetkých hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť v suteréne, kde sa nachádza televízor s káblovým príjmom a stolný futbal. Apartmán s jednou spálňou sa nachádza na poschodí a disponuje manželskou posteľou, samostatným lôžkom a jedným lôžkom na prístelke ...

Apartmány Skalka

Apartmány Skalka

Apartmány Skalka poskytujú ideálny priestor pre rodiny, partie priateľov alebo páry, ktoré si prišli oddýchnuť do Terchovej. Nájdete tu všetko potrebné pre pobyt, veľkú záhradu s viacerými možnosťami posedenia v tichej lokalite a zároveň nie ste ďaleko od diania v Terchovej.

Hotel FATRA Terchová

Hotel FATRA Terchová

HOTEL FATRA sa nachádza v samotnom centre a je situovaný do rekreačnej zóny obce Terchová. Je to nové moderné zariadenie, ktoré spĺňa všetky požiadavky na oddych a regeneráciu. Kapacita hotela FATRA je 40 miest pričom každá je vybavená sociálnym zariadením, internetom a LEDTV.

Penzión LUKA

Penzión LUKA

Ubytovacie zariadenie s rodinnou atmosférou, ktoré ponúka komforné ubytovanie v centre Terchovej, šité na mieru podľa vašich potrieb a za priaznivé ceny.

Image

Zápis do UNESCO

Image

Partneri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
HZZ

Ostatné odkazy

Image
Image

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii