Menu

Informácia pre ubytovateľov

V prípade, že chcete aby tu bolo zobrazené aj Vaše ubytovacie zariadenie, prosím vyplňte tento formulár.Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Pozývame vás do jedného z najkrajších kútov Slovenska, kde nájdete skutočnú pohodu, príjemných ľudí, krásnu prírodu a únik od mestskej civilizácie. Nájdete tu tri krásne chaty na prenájom s detskými ihriskami, športovými ihriskami, zastrešenými altánkami s krbom, aj so súkromným wellness. Skrátka všetko pre skvelú dovolenku s rodinou alebo s ...

Chalupa Václav

Chalupa Václav

Chalupa Václav sa nachádza v Terchovej, časti Biely Potok na okraji osady Šparengovci, 400m od skalného kaňonu Jánošíkové diery,ktoré sú najnavštevovanejším miestom v Národnom parku Malá Fatra,cez tento kaňon vystúpite na Veľký a Malý Roszutec a značenými chodníkmi ďalej do Vrátnej doliny.Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Penzión Goral

Penzión Goral

Goral penzión s kapacitou 25 lôžok je vzdialený od centra len 1 km. Všetky izby sú vybavené  sociálnym zariadením a TV,  niektoré disponujú aj balkónmi. 

Zaťkov dvor

Zaťkov dvor

Celoročne Vás ubytujeme v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 12 lôžok. Pre všetkých hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť v suteréne, kde sa nachádza televízor s káblovým príjmom a stolný futbal. Apartmán s jednou spálňou sa nachádza na poschodí a disponuje manželskou posteľou, samostatným lôžkom a jedným lôžkom na prístelke ...

Hotel FATRA Terchová

Hotel FATRA Terchová

HOTEL FATRA sa nachádza v samotnom centre a je situovaný do rekreačnej zóny obce Terchová. Je to nové moderné zariadenie, ktoré spĺňa všetky požiadavky na oddych a regeneráciu. Kapacita hotela FATRA je 40 miest pričom každá je vybavená sociálnym zariadením, internetom a LEDTV.

Apartmány Skalka

Apartmány Skalka

Apartmány Skalka poskytujú ideálny priestor pre rodiny, partie priateľov alebo páry, ktoré si prišli oddýchnuť do Terchovej. Nájdete tu všetko potrebné pre pobyt, veľkú záhradu s viacerými možnosťami posedenia v tichej lokalite a zároveň nie ste ďaleko od diania v Terchovej.

Penzión LUKA

Penzión LUKA

Ubytovacie zariadenie s rodinnou atmosférou, ktoré ponúka komforné ubytovanie v centre Terchovej, šité na mieru podľa vašich potrieb a za priaznivé ceny.

Chata na Gruni

Chata na Gruni

Sme najvyššie položenou a prakticky poslednou horskou chatou vo Vrátnej doline, v pohorí Malej Fatry. Chata leží vo výške 973 m.n/m na križovatke značených turistických chodníkov.

Image

Zápis do UNESCO

Image

Partneri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
HZZ

Ostatné odkazy

Image
Image

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii