unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Ostatné podujatia 2020

Reportáž TV Lux z výstavy Maľované krajinou

finisaz-vystavyPrinášame vám reportáž TV Lux z výstavy Maľované krajinou, ktorá sa v Terchovskej galérii umenia vystavovala v dňoch 14.3 - 20.3.2020.

FINISÁŽ VÝSTAVY Maľované krajinou II.

finisaz-vystavyPozývame vás na finisáž výstavy Maľované krajinou II., ktorá sa uskutoční v sobotu 20. júna 2020 o 11:00hod. v Terchovskej galérii umenia (Terchovská galérie umenia, Sv. Cyrila a Metoda 96, Terchová).

Poďakovanie za lásku - 2020 - KULTÚRA VO VIRTUÁLNOM REŽIME

PZL FINAL logo farObec Terchová, Miestne kultúrne stredisko a farský úrad v Terchovej, vás pozývajú na sledovanie veľkonočného koncertu s názvom Poďakovanie za lásku, ktorého premietanie sa uskutoční v nedeľu 19. apríla 2020 na káblovej televízii Terchová. Koncert je venovaný pamiatke svätému Jánovi Pavlovi II. Premietaný bude záznam koncertu, ktorý sa uskutočnil v roku 2011.

KULTÚRA VO VIRTUÁLNOM REŽIME - Maľované krajinou II

malovane-krajinouPrinášame vám video z výstavy Maľované krajinou II., ktorá je inštalovaná v Terchovskej galérii umenia od 14. marca do 30. mája 2020. O výstave sme vás informovali v tomto článku.

Maľované krajinou II

malovane-krajinouTerchovská galéria umenia, Sv. Cyrila a Metoda 96, Terchová bude od 14. do 29. mája hostiť výstavu s názvom Maľované krajinou II. Vernisáž, ktorá sa mala pôvodne konať 14. marca sa z dôvodu širenia Coronavírusu neuskutoční.

Veľkonočný stolno-tenisový turnaj 2020

velkonocny-turnaj-20Srdečne vás pozývame na tradičný Veľkonočný stolno-tenisový turnaj, ktorý sa uskutoční Telocvični ZŠ Terchová - ústredie. Turnaj, ktorý si tento rok pripíše už devätnáste pokračovanie sa uskutoční 4. apríla 2020 o 9:00 hod.

Štartovné: 10€

Statky-zmätky - fotoreport

statky-zmatky22. februára 2020 sa uskutočnila premiéra divadelnej hry Statky-zmätky v podaní Terchovského národného divadla. Fotoreport prináša František Mucha.

 

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.