unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Preteky gazdovských koní 2013 - fotografie + video

kone-13-fotoDňa 9.februára 2013 sa v Terchovej uskutočnil v poradí už 14.ročník Pretekov gazdovských koní. Toto tradičné fašiangové podujatie má medzi aktérmi a divákmi veľkú obľubu, čo sa potvrdilo aj v tohtoročných pretekoch. Fotografie, ktorých autormi sú M. Kadaš, M. Žiško, P. Ďurčo a F.Mucha nájdete vo fotogalérii. Pribudlo aj video. Jeho autorom je F.Mucha.

Preteky gazdovských koní 2013 - výsledky

kone-vysledkyPrinášame vám výsledky 14.ročníka Pretekov garzovských koní! V pretekoch celkovo zvíťazil Peter Kitaš, starší pred Ľubomírom Chromecom a Pavlom Kitašom.

Ankety:
Odborná porota: č.12 TANGO – Ján Franciscty, ml.
Divácka anketa: č.16 PRINC – Jozef Jurko

Výsledky

Preteky gazdovských koní 2013 - plagát

plagat14. ročník Pretekov gazdovských koní sa uskutoční 9.februára 2013 pod sochou Juraja Jánošíka. Štart pretekov je naplánovaný na 10:00 hod. Tešiť sa môžete na množstvo koní, skvelú atmosféru a kultúrny program. Všetci ste srdečne pozvaní.

Preteky gazdovských koní 2013 - disciplíny

gaz-kone-discipliny-13Už onedlho 9.februára 2013 sa v Terchovej uskutoční 14.ročník Pretekov gazdovských koní. Pozrite si aké disciplíny čakajú na furmanov a ich záprahy. Stretneme sa tradične o 10:00hod pod sochou Juraja Jánošika.

Gazdovské kone 2013 - podmienky účasti, prihlášky

kone-13-prihlaskaPreteky Gazdovských koní sa zaradili medzi najpopulárnejšie podujatia, ktoré sa každoročne v Terchovej usporadúvajú. Tento rok sa uskutočnia dňa 9.februára 2013 o 10:00hod už tradične pod sochou Juraja Jánošíka v Terchovej. V prípade, že sa chcete stať súťažiacim na tomto jedinečnom podujatí, v tomto článku nájdete podmienky účasti ako aj prihlášku.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.