unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Cyrilometódske dni 2019

Pozvánka na vernisáž výstavy Dážď písmen

plagát 07Pozývame vás na vernisáž výstavy s názvom DÁŽĎ PÍSMEN, ktorá sa uskutoční v Terchovskej galérii umenia (budova obecného úradu) v utorok 2. júla 2019 o 16:00 hod. Vernisáž sa uskutoční v rámci Cyrilometodských dní. Kurátorom výstavy je Peter Cabadaj. Počas vernisáže sa o atmosféru postará hudobný hosť Ťažká Muzika & Chórus II.

ODKAZ CYRILO-METODSKÉHO POSOLSTVA - odborný seminár

cmd-seminarObec Terchová, Biskupský úrad Žilina, Miestne kultúrne stredisko v Terchovej Vás srdečne pozývajú na medzinárodný odborný seminár s názvom ODKAZ CYRILO-METODSKÉHO POSOLSTVA. Seminár sa usktoční v TERCHOVSKEJ GALÉRII UMENIA (budova obecného úradu) v STREDU 3. JÚLA 2019 9.00 – 11.00, 11.30 – 14.00 h.

Koncert Slovenskej filharmónie v Terchovej

sfPočas jubilejného 30. ročníka Cyrilometodských dní sa v terchovskom kostole, ktorý je zasvätený sv. Cyrilovi a Metodovi predstaví v rámci záverečného galakoncertu Slovenská filharmónia a Slovenský filharmonický zbor so sólistami. Galakoncert sa uskutoční v piatok 5. júla 2019 o 16:00 hod v Kostole sv. Cyrila a Metoda v Terchovej.

Vstup je voľný.

Tridsať rokov CMD v Terchovej - fotografický prierez

DSC 0317Tento rok sa uskutoční jubilejný tridsiaty ročník Cyrilometodských dní v Terchovej. Toto jedinečné podujatie je venované pamiatke vierozvestcom Cyrilovi a Metodovi, ktorým je zasvätený aj tunajší terchovský kostol. Fotografický prierez uplynulými ročníkmi si pre vás pripravil fotograf, Milan Kosec.

Fotografie

Program Cyrilometodských dní 2019

cmd-19-plagatPozývame vás na jubilejný 30. ročník Cyrilometodských dní do Terchovej. Podujatie sa uskutoční od 2. do 5. júla 2019.

Cyrilometodské dni 2019

cmd-19Blížiace sa Cyrilometodské dni, sa v roku 2019 uskutočnia v termíne 2. – 5. júla v Terchovej. Ďalšie informácie o podujatí prinesieme čoskoro.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.