unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Terchovský polmaratón 2019 - zhrnutie

AG0U2913V sobotu 19. októbra 2019 privítala Terchová okrem prekrásneho jesenného počasia aj po piaty krát bežcov doslova z celého sveta. Tí si zmerali svoje sily na bežeckom podujatí s názvom Terchovský polmaratón. Okrem polmaratónskej trate (21,1 km dlhá trať) si bežci mohli zmerať sily na terchovskej desiatke (10 km dlhá trať) a terchovskej päťke (5 km dlhá trať). Pre deti bol pripravený detský beh. Výsledky a fotografie si môžete pozrieť v tomto článku nižšie.

Terchovský polmaratón 2019

polmaratonPozývame vás na 5. ročník Terchovského polmaratónu a Terchovskej desiatky, ktorý sa bude konať 19. októbra 2019, pod záštitou poslanca Národnej rady Slovenskej republiky a podpredsedu Žilinského samosprávneho kraja, Milana Laurenčíka.

Okrem vyše 21 kilometrovej polmaratónskej trate si môžu bežci vybrať aj 10 kilometrovú trať a súťažiť tak o pekné ceny a putovnú terchovskú trofej. Pre deti organizujeme detský beh ulicami Terchovej v dĺžke 770 m. Na piatom ročníku sme sa rozhodli zaradiť aj beh na 5km, aby sme dali šancu aj tým, ktorí z akýchkoľvek dôvodov „nedajú“ 10km a 21,1km. Budú môcť do Terchovej prísť a vyskúšať si sily so svojimi súpermi. Tento beh nesie názov „Terchovská päťka – beh pre všetkých“. Samozrejme budú aj v tejto kategórii súťažiť zvlášť ženy a muži a aj na nich čakajú hodnotné ceny.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.