unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Reštaurácia Kultúrny dom

Reštaurácia Kultúrny domPopis: Reštaurácia Kultúrny dom sa nachádza v centre obce Terchová, blízko pri kostole. Reštaurácia ma tri samostatné priestory: miestnosť s barom, letná terasa a salónik pre cca 20 ľudí. V našej štýlovo zariadenej reštaurácii Vám milá obsluha ponúkne slovenské a terchovské špeciality, veľký výber mäsitých jedál, cestovinové či zeleninové šaláty, na pitie nealko nápoje, dobré pivo a rôzne druhy alkoholu. V Reštaurácii Kultúrny dom organizujeme rodinné oslavy, svadby, kary a iné spoločenské akcie.

Reštaurácia a pizzeria Cavallino

Reštaurácia a pizzeria CavallinoPopis: Reštaurácia a pizzeria Cavallino ponúka 27 druhov originálnej talianskej pizze, predjedlá, polievky, cestoviny, šaláty, minútky, zmzrlinové poháre, kvalitnú kávu LAVAZZA. Čapujeme Plzenský Prazdroj. Poskytujeme kvalitné gastronomické služby, kapacita miest na sedenie je 30 osôb (plus možnosť využitia vyhrievanej terasy s kapacitou 36 osôb).

Jánošíkova koliba

Jánošíkova kolibaPopis: Jánošíkova koliba sa nachádza pri lyžiarskom stredisku SKI Gavurky v centre obce Terchová. Reštaurácia je štýlovo a útulne zariadená. Ponúkame Vám chutné špeciality z nášho regiónu, bryndzové halušky, pirohy, strapačky, bohatý výber mäsitých, bezmäsitých i múčnych jedál, nealko nápoje, dobré pivo a lahodnú kávu.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.