unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2014

Nedeľa na Medzinárodnom stretnutí zbojníkov - 2014

DSC 0320Posledný deň na Medzinárodnom stretnutí zbojníkov 2014 priniesol pre návštevníkov množstvo súťaží, napríklad aj v jedení bryndzových halušiek, porovnávania si síl s našimi zbojníkmi a taktiež si na svoje prišli milovníci hudby v podobe koncertov skupín Stráňavanka (dychová hudba z Rajca), Rin-tin-tin (hudobná skupina z Podhoria), či skupina Arzén (koncert rockovej kapely). Fotografie prináša Milan Kosec a video František Mucha.

Fotografie

Sobota na Medzinárodnom stretnutí zbojníkov - 2014

DSC 0168V sobotu bol pre návštevníkov Terchovej pripravený bohatý program v rámci Medzinárodného stretnutia zbojníkov. Zbojníci, speváci, tanečníci, množstvo atrakcií pre deti, ale i dospelých, zabávač, divadelné predstavenie a mnoho iného si vychutnalo množstvo návštevníkov. Fotografie zo soboty vám prináša opäť Milan Kosec a video František Mucha.

Fotografie

Piatok na Medzinárodnom stretnutí zbojníkov

zbojnici-14-piatokUž od piatka 13. júna 2014 sa Terchová po tretikrát stala hlavnou baštou všetkých zbojníkov. Všade prítomní zbojníci, dobrá nálada a skvelý kultúrny program už počas prvého dňa do Terchovej prílákalo množstvo návštevníkov. V piatok ste mohli zažiť okrem predstavovania zbojníkov vystúpenia Tria z Chotára, Ťažkej muziky a na záver piatkového programu sa predstavil SĽUK s galaprogramom Krížom – krážom. Pozrite si fotografie z piatka, ktorých autorom je Milan Kosec. Video vám prináša František Mucha.

Fotografie

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2014

stretnutie-zbojnikov-13-zhrnutieDáva sa na známosť, že v dňoch 13. – 15. júna 2014 sa v Terchovej uskutoční 3. Medzinárodné stretnutie zbojníkov.

Budete svedkami jedinečného stretnutia zbojníkov v súboji o najlepší zbojnícky guláš, grilované špeciality, taktiež zaujímavých súťaží v sile, zručnosti a obratnosti pre deti aj dospelých. Podujatie spestrí lákavý kultúrny program – zbojnícky bál, ľudové remeslá, stretnutie s Jánošíkom, hádzanie valaškou, hľadanie zbojníckeho pokladu a iné.

Neváhajte a príďte predstaviť aj Vy svojho zbojníckeho rodáka!

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2014 - program a vstupenky

zbojnici-hodnotenieMedzinárodné stretnutie zbojníkov  sa v Terchovej uskutoční 13. – 15. júna 2014.

Celý program sa nachádza vo vnútri článku.

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2014 - prihlášky a podmienky súťaží

zbojnici-2012Prihláška:

Prihlášky posielajte do 10. 6. 2014:

  • na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  • poštou na adresu: RIC Terchovec, riaditeľ Vladimír Švec, Ulica sv. Martina 1500, 01306 Terchová

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.