unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2013

Zhrnutie Medzinárodného stretnutia zbojníkov 2013

stretnutie-zbojnikov-13-zhrnutie2.ročník Medzinárodného stretnutia zbojníkov, ktorý sa uskutočnil od piatku 14.júna 2013 do nedele 16.júna 2013 je už definitívne za nami. Počas týchto troch dní bol pre návštevníkov Terchovej pripravený bohatý program spojený so sbojníckymi súťažami, kultúrnym program a zábavou pre dospelých, ale aj pre najmenšich. Súčasťou podujatia boli aj dve divadelné predstavenia, Maľované na skle, Jááánošííík po 300 rokoch a predstavenie Highwayman..

Sobota na Medzinárodnom stretnutí zbojníkov 2013

DSC 0258Medznárodné stretnutie zbojníkov v sobotu pokračovalo vo veľmi deobrej, zbojníckej atmosfére. Okrem najrôznejšich zbojníckych súťaží si mohli návštevníci vychutnať bohatý kultúrny program, deti si mohli zašantiť v detsej zóne, kde boli pre nich pripravené tie najrôznejšie atrakcie. Večer na všetkých čakalo predstavenie Radošínskeho naivného divadla s názvom Jááánošííík po 300 rokoch. Po jeho skončení sa uskutočnila zbojnícka diskotéka. Fotografie zo soboty pripravil Milan Kosec.

Piatok na Medzinárodnom stretnutí zbojníkov v Terchovej

malovane-na-skle-13V piatok 14.júna 2013 sa začalo druhé Medzinárodné stretnutie zbojníkov v Terchovej. Okrem úvodných ceremónií súvisiacich s otvorením tohto podujatia sa uskutočnili aj vystúpenia terchovskej muziky, divadelné predstavenie Maľované na skle a neskoršia diskotéka s Rádiom Sever. Fotografie z piatka zachytil Milan Kosec.

Fotografie

Medzinárodné stretnutie zbojníkov 2013

billboard-zbojniciDáva sa na známosť, že v dňoch 14. – 16. júna 2013 sa v Terchovej uskutoční 2. Medzinárodné stretnutie zbojníkov.

Budete svedkami jedinečného stretnutia zbojníkov v súboji o najlepší zbojnícky guláš, grilované špeciality, taktiež zaujímavých súťaží v sile, zručnosti a obratnosti pre deti aj dospelých. Podujatie spestrí lákavý kultúrny program – zbojnícky bál, ľudové remeslá, stretnutie s Jánošíkom, hádzanie valaškou, hľadanie zbojníckeho pokladu a iné.

Neváhajte a príďte predstaviť aj Vy svojho zbojníckeho rodáka!

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.