unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Ostatné podujatia 2016

Cappella Istropolitana v Terchovej - fotografie

cappella-istropolitana-fotoDňa 16. decembra 2016 sa v Terchovskej galérii umenia uskutočnil koncert s názvom Klasika nehryzie, ktorého hosťami bola Cappella Istropolitana Komorný orchester mesta Bratislavy. Pozrite si fotografie z tohto koncertu.

Fotografie

Silvester v Terchovej

i 3564262Na Silvestra, t.j 31. decembra 2016, si pre vás obec Terchová pripravila Novoročný ohňostroj s programom, ktorý začína o 23:45 hod pred budovou OcÚ v Terchovej. Pripravené bude aj malé pohostenie. Všetci ste srdečne vítaní.

Výstava - Od Mikuláša do Troch kráľov

Od mikuláša do troch kráľov plagát výstavaMiestne kultúrne stredisko Terchová v spolupráci s Krajským kultúrnym strediskom v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, vás pozýva na výstavu s názvom Od Mikuláša do Troch kráľov. Táto výstava potrvá od 6. decembra 2016 do 27. januára 2017 v Terchovskej galérii umenia v budove obecného úradu v Terchovej.

Fotogaléria

Adventný koncert 2016 - fotografie

DSC 6938Dňa 11. decembra 2016 sa v priestoroch Terchovskej galérie umenia uskutočnil Adventný koncert, s názvom Advent čas pokoja, radosti a lásky. Divákom sa predstavili žiaci ZŠ s MŠ A. F. Kollára Terchová a ich hostia - žiaci ZUŠ L. Árvaya Žilina, žiaci Akadémia muzika Terchová, Marianna Vrbinská. Fotografie vám prináša František Mucha.

Fotogaléria

 

Repríza divadelnej hry Mrázik!

mrázik TND repríza  webPre veľký úspech si pre vás Terchovské národné divadlo pripravilo reprízu divadelnej inscenácie Mrázik, ktorá mala premiéru 18. decembra 2016. Repríza sa odohrá 30. decembra 2016 o 18:30 hod. v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej.

Hra Mrázik je rozprávka, ktorú síce poznáte, no je spracovaná trochu inak. Je určená nielen pre deti, ale aj pre dospelých a k tomu plná humoru.

Vianočné sviatky 2016 v Terchovej

terchovske vianoce 2016 noveTerchová, už tradične, počas vianočných sviatkov ponúka pre svojich občanov a návštevníkov bohaté kultúrne vyžitie.

  • Terchovské vianoce 2016 odštarovali 16. decembra, kedy sa predstavil divákom Komorný orchcester mesta Bratislavy - Cappella Istropolitana v Terchovskej galérii umenia.
  • 18. decembra 2016 sa uskutočnila premiéra divadelného predstavenia Mrázik v podobe Terchovského národného divadla (TND). Túto inscenáciu prinesie TND v repríze a to 30. decembra 2016 v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej. Mrázik pre veľký úspech nahradí pôodne zamýšľanú hru KUBO.
  • 25. decembra 2016 sa o 15:00 hod. v Kostole sv. Cyrila Metoda v Terchovej uskutoční Jasličková pobožnosť.
  • FS CHOTÁR spoločne s DFS CHOTÁRIK si pri príležitosti 15. výročia od ich založenia pripravili folklórne vystúpenie, ktoré sa uskutoční 28: decembra 2016 v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Terchovej. Vstupné: dobrovoľné
  • Na Silvestra si pre vás obec pripravila Novoročný ohňostroj s programom, ktorý začína o 23:45 hod pred budovou OcÚ v Terchovej.

Tešíme sa na vás!

Mikuláš v Terchovej - 2016

DSC 0084Dňa 6. decembra 2016 zavítal do našej obce sv. Mikuláš so svojím sprievodom. Ten okrem toho, že potešil najmenších, rozsvietil vianočný stromček pred kostolom. Pozrite si fotografie z tohto podujatia.

Fotogaléria

Vianočná besiedka v Struhárni

besiedka-struharen-16Žiaci elokovaného pracoviska Gregušovia zo základnej školy Adama Františka Kollára v Terchovej, vás srdečne pozývajú na Vianočnú besiedku, ktorá sa uskutoční 15. decembra 2016 o 16:00 hodine v budove ZŠ v Struhárni u Gregušov.

Cappella Istropolitana v Terchovej!

PLAGAT POVAZIE KLASIK TERCHOVA A5 2016Pozývame vás na koncert s názvom Klasika nehryzie, ktorý sa uskutoční v piatok 16. decembra 2016 o 18:00 hod. v Terchovskej galérii umenia. Hosiťami večera bude Cappella Istropolitana Komorný orchester mesta Bratislavy.

Cappella Istropolitana, Komorný orchester mesta Bratislava.

ADVENT, čas pokoja, radosti a lásky

Adventný koncert - 11.12.2016ZŠ s MŠ Adama Františka Kollára Terchová, vás srdečne pozýva na koncert s názvom ADVENT, čas pokoja, radosti a lásky, ktorý sa uskutoční 11. decembra 2016 o 15:00 hod v Terchovskej galérii umenia.

Hostia koncertu:

Žiaci ZUŠ L. Árvaya Žilina, žiaci Akadémia muzika Terchová, Marianna Vrbinská.

Súčasťou koncertu bude vianočná predajná burza výrobkov detí.

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.