unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Preteky gazdovských koní 2018

Výsledky a fotogarfie z Pretekov gazdovských koní 2018

AG0U9852 resizeFašiangy v Terchovej by sa nezaobišli bez tradičného podujatia Pretekov gazdovských koní. Tento rok do Terchovej zavítalo 14 súťažných koníkov, z ktorých sa z nástrahami trate najlepšie popasoval kôň Burko, ktorého viedla pani Ižipová Michaela. V poradí druhý skončil kôň Rostand s gazdom Pavolom Blaškom. Na treťom mieste sa umiestnil Peter Kitaš s koňom Bartek. Disciplínu ťahania saní vyhral gazda Peter Kitaš. Silákom Terchovej sa stal kôň Opus, ktorého gazda je Blaško Pavol. Divácku anketu o najkrašieho koňa s postrojom vyhral Kitaš Peter s koňom Bartek. Výsledok odbornej poroty o najkrašieho koňa vyhral Francisty Dávíd s koňom Dodo.

Fotografie - autor: František Mucha
Fotografie - autor: Ľubomír ŠUŠLÍK
Fotografie - autor: Rado Coufal

Kompletné výsledky

Preteky gazdovských koní 2018 - disciplíny

kone-vysledkyPozrite si aké disciplíny čakajú na furmanov a ich záprahy na Pretekoch gazdovských koní, ktoré sa v Terchovej uskutočnia už 10. februára 2018. Stretneme sa tradične o 10:00hod pod sochou Juraja Jánošika. Tešíme sa na vás!

Gazdovské kone 2018 - podmienky účasti

kone-2012-topV prípade, že sa chcete stať súťažiacim na tomto jedinečnom podujatí, ktoré sa uskutoční 10. februára 2018 o 10:00hod, v tomto článku nájdete podmienky účasti ako aj prihlášku.

Úspech sa nezačína výhrou, ale účasťou. Na preteky sa môžu použiť hnojové sane s úpravou sedenia resp. státia.

Preteky gazdovských koní 2018

gaz-kone-discipliny-13Tradičné preteky gazdovských koní sa tento rok uskutočnia 10. februára 2018 od 10:00hod. pod Sochou Juraja Jánošíka v Terchovej. Ich konanie je však závisle na vhodných snehových podmienkach. Pripomeňme atmosféru tohto jedinečného podujatia z roku 2017. Ďalšie informácie o podujatí prinesieme čoskoro.

Fotografie - František Mucha
Fotografie - Lubek Šušlík

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.