unesco-terchova

Chcete odoberať novinky z tejto stránky? Použite RSS kanál! rss

facebook

verejne-osvetlenie

FacebookMySpaceTwitterGoogle Bookmarks

Prednosta obecného úradu

Person-iconPrednostom obecného úradu je Ing. František Kadaš.

Kontakt:

Máte otázku na prednostu OÚ? Spýtajte sa ho v komentári!

Komentáre ku článku:   

 
+18 # Tomáš 04.04.2014 17:59
Dobrý deň, chcem sa informovať ako postupovať pri podaní žiadosti o prenájom obecného bytu, prípadne existuje niekde postup ako postupovať? Aké su podmienky na udelenie bytu?
Ďakujem
Tomas
 
 
-8 # Prednosta OÚ 16.04.2014 09:25
Ospravedlňujem sa že z technických príčin odpovedám trocha neskôr.
Žiadosť je potrebné podať písomnou formou na obecný úrad. V žiadosti je potrebné uviesť okrem základných informácií o žiadateľovi aj iné dôvody napr. sociálne pomery doterajšieho bývania...
Pri prideľovaní bytu sa posudzujú všetci nevybavený žiadatelia a Obecné zastupiteľstvo schvaľuje pridelenie voľného bytu s prihliadaním na platné VZN o prideľovaní bytov.
 
 
+3 # Macková Jozefína 07.05.2014 12:57
Prosím o informáciu o počte obyvateľov vašej obce z dôvodu roznášania reklamných letákov.
Ďakujem
 
 
+2 # Prednosta OÚ 13.05.2014 09:13
K 13.5.2014 je počet obyvateľov Terchovej 4012 v 993 domácnostiach.
 
 
+4 # PhDr.Vladimír Holiš 01.03.2018 10:57
Vážený pane prednosto,ve Vaší obci se narodil můj strýc Vincenc Švec,pilot II.svět.války,k terý uletěl do SSSR a následně osvobozoval ČSR.Po válce se oženil s Marii Holišovou - sestra mého táty.Prosím touto cestou o kontakty na potomky svého strýce.Každoroč ně se zúčastňuji oslav Slovenského národního povstání u Památníků francouzkých vojáků Pod Strečnem a u památníků proti banderovcům ve Varíně.Rád bych v letošním roce vavštívil Vaší obec i Vás,protože jsem morálně povinnech to udělat vůči svému strýci a jeho rodině i vůči všem slovákům.Zdraví PhDr.Vladimír Holiš - Valašsko
 

Pridať nový komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Upozornenie:

Príspevky vyjadrujú názory čitateľov a nemožno ich v žiadnom prípade spájať s názormi redakcie. Diskusia nie je moderovaná a redakcia nemôže ovplyvniť jej obsah. Vyhradzujeme si však právo príspevky odstraňovať. Neprijateľné sú najmä texty urážlivé, vulgárne, rasistické alebo príspevky, ktoré sú neplatenou reklamou. Detaily o všetkých príspevkoch sú zaznamenávané.Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii.