MenuZaťkov dvor

Zaťkov dvor

Celoročne Vás ubytujeme v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 12 lôžok. Pre všetkých hostí je k dispozícii spoločenská miestnosť v suteréne, kde sa nachádza televízor s káblovým príjmom a stolný futbal. Apartmán s jednou spálňou sa nachádza na poschodí a disponuje manželskou posteľou, samostatným lôžkom a jedným lôžkom na prístelke ...

Apartmány Skalka

Apartmány Skalka

Apartmány Skalka poskytujú ideálny priestor pre rodiny, partie priateľov alebo páry, ktoré si prišli oddýchnuť do Terchovej. Nájdete tu všetko potrebné pre pobyt, veľkú záhradu s viacerými možnosťami posedenia v tichej lokalite a zároveň nie ste ďaleko od diania v Terchovej.

Chata pod Vŕškom

Chata pod Vŕškom

U nás nájdete útulné ubytovanie, príjemné prostredie, pohodu. Zahráte si biliard, ping-pong, šipky, stolný futbal, spoločenské hry, bedminton a futbal, či iné loptové hry na ihrisku.

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha

Pozývame vás do jedného z najkrajších kútov Slovenska, kde nájdete skutočnú pohodu, príjemných ľudí, krásnu prírodu a únik od mestskej civilizácie. Nájdete tu tri krásne chaty na prenájom s detskými ihriskami, športovými ihriskami, zastrešenými altánkami s krbom, aj so súkromným wellness. Skrátka všetko pre skvelú dovolenku s rodinou alebo s ...

Penzión LUKA

Penzión LUKA

Ubytovacie zariadenie s rodinnou atmosférou, ktoré ponúka komforné ubytovanie v centre Terchovej, šité na mieru podľa vašich potrieb a za priaznivé ceny.

Chalupa Václav

Chalupa Václav

Chalupa Václav sa nachádza v Terchovej, časti Biely Potok na okraji osady Šparengovci, 400m od skalného kaňonu Jánošíkové diery,ktoré sú najnavštevovanejším miestom v Národnom parku Malá Fatra,cez tento kaňon vystúpite na Veľký a Malý Roszutec a značenými chodníkmi ďalej do Vrátnej doliny.Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Penzión Zvonček

Penzión Zvonček

Ubytovanie v Penzióne Zvonček, ktorý sa nachádza v centre obce Terchová v tichej lokalite Pod Oblazom. Penzión má vlastné parkovisko vo dvore, ohnisko a posedenie pri grile.

Image

Zápis do UNESCO

Image

Partneri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
HZZ

Ostatné odkazy

Image
Image

Používaním tejto stránky súhlasíte s naším používaním súborov „cookie“. Zobraziť viac informácii